Ką apie tavo charakterį išduoda striukės pasirinkimas?

Striukės ir paltai Lietuvoje vilkimi daugiau dienų per metus, nei plevenančios suknelės. Jos brangesnės, todėl dažniausiai žmogus turi dvi – tris ar keturias striukes. Tad jų pasirinkimas išduoda Jūsų charakterio paslaptis ir gyvenimo būdą.

Mada

Striukė tauMadingos moteriskos striukes yra aukštai kartelę laikančių žmonių pasirinkimas. Jie nori būti pirmi, jaučiasi lyg negalėtų sau leisti atsilikti. Kita vertus, toks žmogus nenori išsišokti. Madingos ir pigios striukes yra svajoklio pasirinkimas.

Išreikštas moteriškumas

Moteriskos striukes pavasarines ir moteriskos striukes rudeniui išduoda moters savijautą. Todėl jeigu renkatės itin moteriškumą pabrėžiančius drabužius, greičiausiai, Jūs jaučiatės vieniša arba jaučiate dėmesio trūkumą. Pamėginkite susitelkti į savo hobius ir gauti daugiau teigiamų emocijų lankydamos šokių ar gitaros pamokas.

Stortinio stiliaus

Sportinio stiliaus striukes priklauso savimi pasitikinčioms asmenybėms. Jeigu pirmenybę teikiate itin brangiems apdarams, greičiausiai, trokštate pripažinimo, keliate aukštus standartus sau ir aplinkiniams. Pigios striukes yra praktiškų žmonių pasirinkimas.

Toliau skaityti „Ką apie tavo charakterį išduoda striukės pasirinkimas?”