Suknelės pavasariui – stilinga

Kai ateina šiltos dienos, drabužiai internetu kaip niekada mus ima vilioti. O ką daugiau belieka daryti, kol nuobodžiai sėdi biure ir bandai nudirbti savo darbus. Tada rubai internetu tampa tavo viltimi, tada imi galvoti apie tai, kokie drabužiai internetu tau tiktų gražiausiai. Bent jau moterims toks dalykas nutinka tikrai dažnai – jos sėdi interneto parduotuvėse ir mėgaujasi tais dalykais, kad gali kokius nors pavasario rūbus nusipirkti dabar, tiesiog niekur neidamos iš namų.

Suknelių mados

Suknelės vasaraiTad jeigu jus sudomino drabužiai internetu, verta pasidomėti, kokius tuos rūbus geriausia pirkti. Aišku, kad gerose parduotuvėse rubai internetu būna taip aprašyti, kad tu iškart supranti, kokio jie dydžio, kiek jie kainuoja, iki kur yra pečiai arba sijonas. Būna visi išmatavimai, o ir audinys būna taip priartintas, kad puikiai gali įsivaizduoti, kas tai perrubai internetu. Jeigu žinai savo asmeninius išmatavimus ir dydį, tai pasijauti kaip pas siuvėją, kai viskas vyksta tiksliai pagal išmatavimus. Tada gali turėti tai, kas tau labiausiai patinka už patinkančią kainą. Tačiau visgi kiekvienais metais sukasi ir besikeičiantis mados ratas. Ką pasirinkti, kad tavo rūbai būtų tikrai madingi? Kad neateitų žmonės, sakantys, kad jų drabužiai gražesni? Visada yra apie ką pagalvoti, kai renkiesi pačius gražiausius drabužius. Tad šį kartą – apie tas suknelių madas, kurios tikrai per metus pasikeitė.

Kas madinga, o kas ne

Pirmiausiai atsisakykime to, kas jau išėjo arba eina iš mados. Tai – geriausias būdas pravalyti spintą ir nugalėti savo riziką vėl nusipirkti kažką panašaus, kaip turėjai. Susipažinkime su tuo, kas jau ne madoje. Jau ne madoje švelnios pastelinės ir rožinės spalvos, visokie gėlių raštai ir švelnumo suteikiantys motyvai. Ypač ne madoje yra kaimietiški motyvai, tokie kaip smulkios vienodos gėlių ornamentikos. Tokias sukneles išmeskite, kaip ir tas, kurios turi dirželį ties liemeniu ir moterį padaro panašią į Pin-Up laikų mergaitę su itin išryškintu moteriškumu. Siaubingai nemadinga ir taškuoti audiniai, jų irgi reikėtų atsisakyti. Ryškios spalvos madingos tik tada, kai jos yra vienspalvės, o ne kai drabužis spalvotas kaip šviesoforas. Na o madingieji drabužiai yra juodi, pilki, vienspalviai. Tai grubesnio sukirpimosuknelės, vadinamosios pieštuko formos. Tokios, kurios apačioje gali turėti ir nusiaurėjimą. Tokios, kurios gali būti tiesios ir gražios, tokios, kurios gali būti be išryškinto liemens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *