Skardos lankstytojo saugumo principai

Skardos gaminiaiKartais žmonėms kyla klausimų, kodėl pavyzdžiui, tokie darbai kaip skardos lankstymas kaina gali pranokti įvairias skaitmenines paslaugas? Situacija tokia yra dėl to, kad tam tikru metu kai kuriuos fiziškai dirbamus darbus mes pavadinome „nekvalifikuotais“, o visus, kuriuos dirba prie kompiuterių ir popierių sėdintys žmonės, pavadinome kvalifikuotais. Ir būtent pastarieji, atrodė, turi būti geriau apmokestinti. Tačiau per 15 metų situacija pasikeitė. Dabar visi yra tiesiog prikepę prie technologijų, todėl ir dirbti su jomis moka labai lengvai. Tačiau darbų, kur iš tiesų tenka naudoti svo fizines jėgas, atlikti darbus rankomis ar su įranga, yra daugiau, o dirbančiųjų mažiau. Tad ir kaina tokių darbų smarkiai auga, ypač jeigu randami jauni ir šiuolaikiški darbuotojai. Toks darbas yra daug pavojingesnis nei bet koks, dirbamas prie kompiuterio. Mat reikia ir pajudėti, ir saugotis, kad koks nelaimingas atsitikimas darbe nenutiktų. Būtent siekiant apsisaugoti, privalu laikytis tam tikrų saugumo reikalavimų. Ką turėtų žinoti ir daryti skardos lankstytojas, norėdamas, kad jo darbas vyktų tikrai saugiai?

Apsauginiai batai

Vienas svarbiausių dalykų skardos lankstytojui yra geri apsauginiai batai. Jie turi gerą protektorių ant pado, kad nepaslystum. Tai svarbu, nes nešant sunkų daiktą, skardą ar stakles, paslydus galima susižaloti. Kitas labai svarbus elementas – priekyje padarytos specialios metalinės apsaugos, kurios saugo pirštus ir pėdą nuo lūžimų, jeigu būtų užsimesta kokia nors dalis. Apsauginiai batais yra būtini absoliučiai visiems, dirbantiems kokius nors saugumo darbus. Tad dirbantieji be jų taip pat ir pažeidžia darbo saugos nustatymus. Jeigu bus dirbama be apsauginių batų, galima labai lengvai susižaloti. Pakaktų kartą užsimesti kokią nors sunkesnę dalį, ir štai mėnesį – du jau leisite ant sofos su gipsu.

Apsauginės pirštinės

Jos būtinos, kad neatsirastų jokių sužeidimų ant rankų. Taip pat reikia ir su elektriniais prietaisais bei staklėmis it elektrikui turėti gumines pirštines, idant jos apsaugotų nuo bet kokių galimų srovės bangų. Taip pat tik su geromis pirštinėmis bus patogu laikyti skardą ir skardos detales, kad šios neišslystų.

Tinkamas fizinis pasirengimas

Labai svarbu ir turėti normalią sveikatą, gerą fizinį pasirengimą. Jeigu žmogus serga, yra apsvaigęs, neišsimiegojęs, jis neturėtų dirbti. Tinkamos darbo priemonės ir saugos priemonės neužtikrins saugumo, jeigu pats darbuotojas nėra pasirengęs. Taigi, ne tik dėl darbo kokybės, bet ir dėl savo saugumo reikėtų to paisyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *