Skanėstai šunims: kaip pasirinkti?

Lepinti augintinius daugeliui savaime suprantama, todėl tokie populiarūs skanestai sunims. Visgi nusprendus įsigyti skanėstų susiduriame ne tik su klausimais ar reikia jų, bet ir galvojame kokius geriau pirkti, o kokius geriau taip ir palikti lentynoje. Kai toks didelis pasirinkimas, pavyzdžiui, https://www.vetparduotuve.lt/skanestai-katems, tai išties sunku išsirinkti. Vis dėl to, pabandysime išsiaiškinti pagal kokius kriterijus reikia rinktis skanėstus.

Skanus maistas šunimsVienas iš dažniausių klausimų, kuriuos sau užduoda šuns šeimininkas – ar reikia šuniui skanėstų. Atsakymas – tikrai taip. Juk ir jūs patys mėgstate kažką skanaus suvalgyti? Tai ir jūsų augintinis su mielu noru paragaus kažko naujo ir skanaus. Be to, skanėstai duodami įvairiais tikslais. Kai kurie būna tiesiog labai paprasti, tokie kaip noras palepinti augintinį, o kiti tikslai gali būti labai rimti, pavyzdžiui, dresūra. Taip, dresuoti šunį labai svarbu, todėl norėdami pradėti šunį dresuoti, turite pagalvoti apie skanėstus. Tai puiki skatinimo priemonė, kuri leidžia dresūrą paversti malonumu. Kai šuo užsitarnauja skanėsto savo tinkamu elgesiu, mes jį galime paskatinti kažkuo mažu ir skaniu. Be to, naudojant skanėstus, galima daug greičiau šunį išmokyti komandų, o tai puikus palengvinimas šeimininkui. Kitas tikslas, kuriuo duodami skanėstai – maisto papildymas naudingomis medžiagomis, tarkim, vitaminais ar mineralais. Tokie sveiki skanėstai, kuriuose yra tam tikrų priedų, gali padėti augintiniui sustiprinti sveikatą ar teigiamai paveikti silpnas vietas, pavyzdžiui, jei jūsų šuns silpni dantys ar jie dabar auga, tai galima duoti skanėstus, kurie papildytų organizmą kalciu. Sekantis tikslas, kuriuo duodami skanėstai – dėmesio nukreipimas. Toks metodas naudojamas mažiems šuniukams, kurie linkę viską graužti ar niokoti. Tam tikslui puikiai tiks įvairūs kramtukai, kuriuos šuniukas ilgai kramtys ir jam nereiks graužti baldų ar batų. Daugelis kalba ir apie dar vieną tikslą, kuriuo duodami skanėstai. Tai – bendravimas. Bendravimas su augintiniu ir dėmesio rodymas išreiškiamas ne tik veiksmais, kaip žaidimai ar glostymas, bet ir duodant skanų kąsnelį.

Kai jau tikslai, kuriais duodami skanestai sunims, yra aiškūs, tai galima pereiti prie to, kad skanėstus reikia duoti tik tuos, kurie skirti šunims. Tai užtikrins, kad augintinis bus sveikas. Mylėti ir lepinti savo augintinius daugeliui šeimininkų savaime suprantama, todėl duoti skanėstų nėra nieko neįprasto. Šunys mėgsta įvairius skanumynus, todėl gamintojai gamina įvairių skonių, formų ir pavidalų gaminius, kuriais galima saugiai maitinti šunis. Rinkitės sveikus skanėstus ir jūsų šuo bus jums dėkingas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *