Savitarnos skalbykla Vilniuje – ką apie tai mano žmonės?

Žmonių atsiliepimaiNors savitarnos skalbykla Vilniuje – tikrai ne naujiena, – apie šią paslaugą kurį laiką žinojo ne visi. Kadangi esame ganėtinai kukli tauta, kai kurie žmonės gėdijosi pripažinti, jog naudojasi namų tvarkytojų ar kitomis, buitį palengvinti padedančiomis paslaugomis. Kadangi keičiasi laikai ir 21-ojo amžiaus žmonės vertina komfortą, laisvę bei galimybę savęs neapkrauti bereikalingomis veiklomis, savitarnos skalbykla Vilniuje tapo ypač populiaria vieta, kur renkasi žmonės, norintys tokius darbus kaip skalbimas, atlikti kuo greičiau ir patogiau. Juk ne paslaptis, kad bet kuri savitarnos skalbykla gali suteikti ne tik kokybišką ir naują techniką bei skalbimo priemonių įvairovę, bet ir siūlo taupyti laiką bei nešvarius skalbinius palikti spintelėse, iš kurių atgal pasiimsite švarius ir išlygintus drabužius. Ką apie savitarnos skalbyklą Vilniuje mano žmonės?

„Ilgą laiką nedrįsau pasinaudoti savitarnos skalbyklų paslaugomis. Man atrodė, kad moters pareiga – tokius darbus atlikti namuose. Tačiau paraginta kolegės pirmą kartą apsilankiau prieš metus. Nuo šiol su šeima turime sekmadieninį ritualą: drauge nunešame nešvarius skalbinius į savitarnos skalbyklą Vilniuje, ir, kol drabužiai skalbiasi, einame žiūrėti filmą arba valgyti ledų. Net nesinori prisiminti, kaip kažkada skalbimui sugaišdavau ištisus vakarus…“, – Ina, buhalterė, trijų vaikų mama.

„Anksčiau drabužius nešdavau į valyklą, o tokias smulkias aprangos detales kaip kojinės, tiesiog išmesdavau lauk po kiekvieno užsidėjimo. Kai dabar paskaičiuoju, kiek ši prabanga man kainuodavo pinigų, už juos galėčiau gulėti ištiesęs kojas Maldyvuose. Savitarnos skalbykla Vilniuje patogu tokiems kaip aš – nemėgstantiems buities darbų. Tiek mano šaldytuve, tiek spintelėse – tuščia, o skalbimo mašina stovi su etikete, nė nepanaudota. Čia viskas paprasta: nunešei, palikai, pasiėmei išskalbtus. Genialu!“, – džiaugsmo neslėpė Dimitrijus, 45 metų verslininkas.

„Nesakau, kad be šios paslaugos neišgyvenčiau. Į savitarnos skalbyklą einu tuomet, kai pamirštu ar nespėju visko išskalbti ir nešvarūs drabužiai tiesiog verčiasi pro skalbinių dėžės šonus. Tuomet vienu metu viską sukraunu ir po poros valandų namo nešu švarius ir sausus skalbinius.“, – Kotryna, 29 metų turizmo vadybininkė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *