Kaip išsirinkti vaizdo kameros vietą

Kai kuriems namams labai pravartu turėti įvairias saugojimo sistemas iš pyramid.lt, siekiant užtikrinti, kad jūsų turtas bus saugus. Tai verta daryti, kada norima, kad į namus niekas neįsilaužtų, o jeigu būtų padaryta kokia nors žala – pavyktų surasti kaltininkus. Stebėjimo sistemos būna pajungtos su tiesiogine transliacija, todėl įrašai gali likti ne tik pačioje kameroje, bet ir duomenų bazėje, į kurią yra nuotoliniu būdu siunčiama informacija.

Nustatykite, kokias zonas saugosite

Pyramid.ltPirmiausia pasvarstykite logiškai ir strategiškai apie savo nuosavybę bei namus. Pro kur kažkas galėtų patekti į jūsų namus, į jūsų kiemą, į jūsų gatvę? Pro kur ateitų svečiai, pro kur nusikaltėliai? Renkantis vietą stebėjimo kameroms, verta gerai pagalvoti, kurias zonas reikia filmuoti. Gal reikėtų filmuoti viską? Tada neišvengiamai turėtumėte įkalčius, bet kokios žalos atveju.

Numatykite kamerų kiekį

Tai, kelios vaizdo kameros bus jūsų namuose, yra sprendimas, nulemtas logikos ir biudžeto. Kamerų galima primontuoti ir labai daug, o vienos kartais gali neužtekti, o kartais gali būti pakankamai. Reikia pirma paklausti savęs, ar galite skirti šiai stebėjimo sistemai tokį biudžetą, kokio jo realiai ir reikia, ar turėsite taupyti ir montuoti tik tiek, kiek išgalite. Kai apsispręsite dėl vaizdo kamerų skaičiaus, toliau visa kita daryti taip pat bus nesunku.

Montuokite kamerų sistemą

Galiausiai beliks užsisakyti prekes ir jas montuoti. Reikės sugalvoti, kur ir kaip turi būti sumontuotos vaizdo kameros, kad jos geriausiai aprėptų svarbias zonas. Kameras galima montuoti ne tik į namus, bet ir medžius, stulpus, tvoras. Prieš montuodami pagalvokite ir apie tai, kad kamera turi taip pat būti stebima. Jeigu lengva ateiti nepastebėtiems ir išmontuoti kameras iš nugaros, tada ji tampa neveiksni ir galima praeiti pro tą zoną, kurią ji filmavo. Dėl to reikia apgalvoti visą sistemą taip, kad nebūtų įmanoma nepastebėtam ateiti ir ją nukabinti. Tad pasirinktas kameras kabinkite protingomis kryptimis, ne tik siekiant nufilmuoti duris, tvoras, vartus, langus, bet ir kameras, viena kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *