Kokia transporto nuoma labiausiai tiks jums

Mąstote, kokia transporto nuoma jums tiktų labiausiai? Gal tai būtų keleivinis mažas autobusiukas, o gal didesnis autobusas, o gal sunkvežimis? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių, o jau pasiūlą tikrai rasite.

Maža ekskursija

TransportavimasJeigu transporto nuoma reikalinga tam, kad turėtumėte nedidelę ekskursiją, tuomet jums galbūt užteks mažo ir gražaus mikro autobusiuko. Gal tai 8 žmonių mokytojų kolektyvas, o gal moksleivių. Mažas mikro autobusas gali sutalpinti iki 20 žmonių, o gali ir mažiau – priklausys nuo mašinos. Jeigu visiems tinka tokia mašina, galėsite saugiai ir patogiai apkeliauti įvairias vietas.d

Didelė ekskursija

Taip pat transporto nuoma turi būti ir ten, kur vyksta didelė ekskursija. Jeigu keliauja didelis mokinių kolektyvas, tuomet taip pat turėtų važiuoti didelė ekskursija ir jai skirtas didelis autobusas. Yra ir dviaukščių autobusų, bet gal jums užteks vieno aukšto. Autobusai nuomai gali būti ir su tualetais, su dideliais ar mažesniais bagažo skyriais, su mažomis virtuvėlėmis. Minkštos ir patogios sėdynės – būtinas dalykas, norint ištverti ilgesnę kelionę. Taip pat žmonėms norisi kelionės metu pasijusti patogiai ir linksmai, norisi pajusti kuo daugiau pramogų. Todėl labai populiarūs yra autobusai nuomai su specialiais įmontuojamais ekranais, kurie prieinami kiekvienam keleiviui. Turint tokį ekranėlį, galima naudoti internetu, žiūrėti filmus, klausytis muzikos. Priklausomai nuo poreikių, keleiviai gali iš anksto pasiimti ausines, pagalvėles kaklui ar kitus ekskursijų patogumą suteikiančius priedus.

Krovinių gabenimas

Taigi, taip pat reikia ir gabenti krovinius kartais – tam irgi reikia nuomotis kažką. Dažniausiai tie, kas dažnai gabena krovinius, turi savo vilkikus, fūras ar furgonus. Tačiau jeigu kažką nugabenti reikia labai retai arba apskritai tik kartą gyvenime – galima išsinuomoti sunkvežimį, priekabą ar kažką kito, kas leistų patogiai gabenti viską. Tai geras variantas, nenorintiems pirkti savo transporto.

Mašina savaitgaliui

Paprastos mašinos nuoma – taip pat aktualus dalykas. Ypač atostogaujant. Taip, kaip jūs Balkanų šalyse norite kartais išsinuomoti automobilį, kad lengviau keliautumėte po šalį, taip pat ir užsieniečiai, atvykę į Lietuvą, gali norėti čia išsinuomoti savaitgaliui patogų transportą.

Viena mintis apie „Kokia transporto nuoma labiausiai tiks jums“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *