Raspberry Pi privalumai

Raspberry PiMini kompiuteris Raspberry Pi pranoko ne tik kūrėjų komandos, tačiau ir kompiuteriu besinaudojančių žmonių poreikius. Iš pirmo žvilgsnio paprasčiausias “žaislas” tapo itin galingu ir daug funkcijų atliekančiu įtaisu be kurio daugelis žmonių paprasčiausiai nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo. Raspberry Pi nekonkuruoja su tokiais kitais mini kompiuteriais, kaip kad Arduino. Jis veikia kiek kitaip, juolab, tiek viena, tiek kita įmonė stengiasi, kad programuoti galėtų visi, taigi kompiuteriai kuriami ne pelno tikslais.

Raspberry Pi privalumai ir paskatino žmones išbandyti šį technikos stebuklą. Tai įranga, kuri tapo prieinama visiems, kurie ieško kažko lengvai prieinamo, tačiau tuo pačiu ir funkcionalaus.

Turbūt didžiausias pliusas, kodėl Raspberry Pi taip greitai išpopuliarėjo ir iki šiol yra vienas dažniausių pasirinkimų mini kompiuterių sferoje – nedidelė kaina. Paprasčiausiai, tie mini kompiuteriai buvo skirti tiems, kurie negali sau leisti investuoti didelių pinigų į kompiuterius, tačiau taip pat domisi technika, nori būti jos dalimi. Taigi, šie kompiuteriai labai puikiai pateisino lūkesčius ir žmonės sėkmingai perka norėdami išmokti programuoti ir tuo pačiu suteikti galimybę išmokti programuoti kitiems.

Reikėtų nepamirši ir to, kad šie kompiuteriai yra kur kas funkcionalesni nei galima pagalvoti. Atrodo tikras stebuklas, kad toks mažas kompiuteris turi tiek daug funkcijų. Tačiau tikri turi. Svarbiausia, kad Raspberry Pi vis labiau modernėja, ir šiuo metu jame yra integruota wifi, tad galima dirbti naudojantis internetu ten, kur tik norite.

Raspberry Pi labai lavina kūrybiškumą, kadangi jo panaudojimo galimybės yra labai įvairiapusės ir prieinamos visiems, kurie tik nori išbandyti naujus dalykus, kurti ir atrasti. Juk toks ir bus pagrindinis šio mini kompiuterio tikslas. Panašu, kad jis labai sėkmingai pasiteisino.

Raspberry Pi – tai jau nebėra inovacija. Mes gyvename šiuo laikotarpiu, kai kiekvienas norintis gali išmokti programuoti ir todėl tikrai nereikia skirti daug pinigų, žingsnis po žingsnio galiausiai judama savo svajonių realizacijos link. O su Raspberry Pi viskas kur kas paprasčiau. Platų prekių pasirinkimą rasite elektronikos prekių parduotuvėje anodas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *