Raspberry Pi privalumai

Raspberry PiMini kompiuteris Raspberry Pi pranoko ne tik kūrėjų komandos, tačiau ir kompiuteriu besinaudojančių žmonių poreikius. Iš pirmo žvilgsnio paprasčiausias “žaislas” tapo itin galingu ir daug funkcijų atliekančiu įtaisu be kurio daugelis žmonių paprasčiausiai nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo. Raspberry Pi nekonkuruoja su tokiais kitais mini kompiuteriais, kaip kad Arduino. Jis veikia kiek kitaip, juolab, tiek viena, tiek kita įmonė stengiasi, kad programuoti galėtų visi, taigi kompiuteriai kuriami ne pelno tikslais.

Raspberry Pi privalumai ir paskatino žmones išbandyti šį technikos stebuklą. Tai įranga, kuri tapo prieinama visiems, kurie ieško kažko lengvai prieinamo, tačiau tuo pačiu ir funkcionalaus.

Turbūt didžiausias pliusas, kodėl Raspberry Pi taip greitai išpopuliarėjo ir iki šiol yra vienas dažniausių pasirinkimų mini kompiuterių sferoje – nedidelė kaina. Paprasčiausiai, tie mini kompiuteriai buvo skirti tiems, kurie negali sau leisti investuoti didelių pinigų į kompiuterius, tačiau taip pat domisi technika, nori būti jos dalimi. Taigi, šie kompiuteriai labai puikiai pateisino lūkesčius ir žmonės sėkmingai perka norėdami išmokti programuoti ir tuo pačiu suteikti galimybę išmokti programuoti kitiems.

Toliau skaityti „Raspberry Pi privalumai”