Kaip susirasti būstą Nidoje

Be jokios abejonės, poilsis Nidoje kiekvienam lietuviui yra geidžiamas dalykas prieš atostogas. Tikriausiai ir jūs, jeigu leisite sau tai, patirsite šiame pajūrio mieste daug puikių įspūdžių.

Skelbimai internete

Pažvelkite į skalbimus ir pamatysite, kad nuoma Nidoje yra gana aktyvi rinka. Kainos čia nukrenta žiemą, kada yra mažiau poilsiautojų. Tačiau tai, šiaip ar taip, visuomet gana dominantis žmones pasirinkimas. Vienas būdas, kaip galite ieškoti sau nuomos, tai stebėdami skelbimus internete. Tačiau tuomet, žinoma, teks atskirai susisiekti su nuomotojais, teirautis dėl rezervacijos ir pan.

Viešbučių svetainės

Poilsis nidojeTaip pat poilsis Nidoje gali prasidėti aplankius oficialų viešbučio, vilos ar nakvynės namų svetainę. Tai taip pat gali būti šaunus pasirinkimas, bet jums reikia pagalvoti, ar tikrai to norite. Jeigu puslapyje yra ir rezervacijos forma, reiškia, kad galėsite gana patogiai užsirezervuoti viešbutį. Tačiau, jeigu jos nėra, bus šiek tiek sudėtingiau.

Pakelėje, važiuojant

Pats ekstremaliausias būdas rasti nuoma Nidoje – važiuoti nieko neturint, ir pakelėje sustoti prie žmogaus, stovinčio su plakatu "nuomoju kambarius" ir klausti, už kiek, po kiek, kur. Tai labai senas metodas, visgi jis dar veikia daugybei vyresnio amžiaus žmonių.

Per nuomotojų svetaines

Tokiose svetainėse kaip booking.com, galite lengvai rasti ir užsisakyti sau nakvynės vietą. Tai patogios sistemos, nes ten galima pasirinkti įvairius kriterijus ir pagal juos atsirinkti, koks nakvynės variantas jums geriausias. Ar pageidaujate SPA, pusryčių, dvigulės lovos, privataus dušo, balkono, o gal svarbiausias yra biudžeto klausimas. Apie tai pasvarstę, galite išsirinkti tikrai tobulą nuomos vietą. Aišku, sezono metu tokios vietos išgraibstomos pirmiausiai, tai irgi reikia turėti omeny. O vietų, kur nakvoti, visada yra ir beveik nepaskelbtų. Todėl apie viską vien tik per booking.com nesužinosi.

Einant per vietas

Dar vienas senoviškas būdas – atvažiuoti be nakvynės vietos ir slampinėti po Nidą, ieškant užrašų, kad yra nuomojama. Jeigu matote jums patikusį namą, galite skambinti paskelbtu ant lango telefono numeriu ir susirasti sau patogią nakvynės ir poilsio vietą. Tiesa, viskas gal bus užimta, tačiau dažnai nuomotojai žino, ar pas kaimyną nėra laisvų vietų.

Per draudų rekomendacijas

Dar vienas patikimas būdas – pasikliauti draugų rekomendacijomis. Jeigu jau jie lankėsi kažkur, kur jiems patiko, jie galės ir įvardinti tos vietos privalumus. Taigi, galite kliautis jų tiesomis ir skambinti duotais numeriais bei iš anksto tartis dėl nakvynės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *