Gražūs roletai jūsų interjerui

Ar kada pagalvojote, kad gražūs roletai diena naktis gali ne tik saugoti jūsų namus nuo privatumo, bet ir tapti geriausiu būdu, kuriant interjerą? Specialiu užsakymu gaminami foto roletai su spauda ant jų, arba jūsų pačių dekoruoti roletai gali suteikti ypatingo žavesio jūsų namams. Trūksta idėjų? Štai keletas, kaip gali būti padabinti namai roletais su spauda ir paveikslėliais.

Didelio miesto vaizdas

Diena NaktisPastaruoju metu interjeruose vis labiau populiarėja didelių naktinių miestų paveikslų kabinimas. Tokie vaizdai gali kažkur kaboti kaip plakatai, gali būti visa siena su foto tapetu. Tačiau taip pat gali būti ir ant roletų. Langas – nemaža erdvė, kurią reikia užpildyti kažkuo, kada užsikloja naktinė širma: užuolaida, roletai ar žaliuzės. Kai tai nutinka, belieka džiaugtis, kad galėjote pamatyti vienokius ar kitokius gražius vaizdus dieną ir regėti tai, kas pavaizduota ant roletų naktį. Dauguma žmonių renkasi įprastus vienspalvius arba su ornamentais roletus. Bet jūs galite rinktis tokius, ant kurių būtų spindinčio naktinio miesto antspaudas. Tai suteiks jūsų namams mistiškumo ir keistą pojūtį, tarsi iš dangoraižio žvelgtumėte į nuostabų naktinį miestą.

Svajonių peizažas

Išties roletai diena naktis gali ne tik papuošti kambarį, pagerinti interjerą, bet ir sužadinti jūsų svajonių išsipildymą galvoje. Tai gali būti, pavyzdžiui, kažkokių nuostabių kelionių, gražių vaizdų spauda ant roleto. Gal jūsų svajonė yra žydras vandenyno paplūdimys saulėtą dieną, smėlis ir palmės… O gal įstabus kalnų peizažas, gal gražus krioklys. Visais atvejais, tai gali būti įkvepiantis ir jums kažką reiškiantis vaizdas, atsiduriantis būtent ant roleto.

Akverelės tapyba

Seną roletą neskubėkite išmesti. Jeigu jo būta šviesaus, kuris dabar yra dėmėtas ir negražus – tai gali tapti pagrindu jūsų meninei saviraiškai ir tikrai žavingai dekoracijai. Kaip išlaisvinti savo kūrybingumą? Paimkite vaikišką akvarelę, teptuką, vandens – ir liekite tokias akvaleres, kokios jums patinka. Jeigu roletai kabės virtuvėje ar vonioje, kur būna daug drėgmės, geriau šį procesą atlikite naudodami aliejinius dažus – tuomet roletui ir sudrėkus, visos spalvos liks vietoje.

Brangus paveikslas

Visada patiko da Vinci "Mona Liza"? O gal ekspresionistinis Muncho "Klyksmas"? Galbūt flamandų tapyba su natiurmortais ir nuvytusiomis gėlėmis? Metas turėti tokias reprodukcijas namuose. Kur? Būtent ant savo turimų roletų. Nes tik tokiu būdu būsite tikri, kad paveikslai nenusibos – juos matysite trumpai, tik tada, kai nuleisite roletą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *