Pigūs skrydžiai

Skrydžiai pigiauDaugelis mėgsta keliones. Šiandieną yra galimybė keliauti po pasaulį neišleidžiant daug pinigų. Kiekvienas mieliau renkasi kelionę lėktuvu nei autobusu ar nuosavu automobiliu. Dažnai žmonės ieško pigių skrydžių. Nei vienas nenori mokėti daugiau, kada yra galimybė įsigyti pigesnius lėktuvų bilietus.

Pigius skrydžius siūlo ne viena oro bendrovė. Kelionė tą pačią dieną, ir netgi panašiu laiku gali kainuoti skirtingai. Ieškant pigių lėktuvų bilietų rekomenduojama peržvelgti kelis pasiūlymus. Galite rasti labai pigų skrydį. Jums gali tekti šiek tiek palaukti, kadangi ne visada išvykimo data sutampa su jūsų pageidaujama. Pigūs skrydžiai puikus būdas aplankyti kitas šalis atostogų metu. Žiemą daugelis renkasi šiltus kraštus (Egiptą, Turkiją, Kretą bei kitus). Įsigiję pigius lėktuvų bilietus galite aplankyti svetur gyvenančius draugus ar giminaičius. Juos galite pirkti į vieną pusę arba į abi puses. Dažnai perkant bilietus pirmyn ir atgal kaina būna mažesnė.

Pigius skrydžius galite rinktis

Šaunu, kad šiandieną pigius skrydžius galite rinktis. Išvykimo taškas gali būti Vilniaus oro uostas, Kauno, o jei jums patogiau išvykti galite iš Latvijos (Rygos oro uosto). Yra galimybė rinktis datas, kada išskrendate bei kada grįžtate. Galite pasirinkti oro kompaniją (Wizz Air, Ryanair, easyJet ar kt.), kurios paslaugomis norite naudotis. Šiose kompanijose vykdomos akcijos, kurių metu galite įsigyti kelionės lėktuvu bilietus už mažas kainas. Ieškodami pigių skrydžių, nepamirškite aplankyti jų internetinių svetainių.

Pigūs skrydžiai prieinami kiekvienam. Jums tereikia pagalvoti pagal kokius kriterijus ieškosite lėktuvų bilietų. Tai gali būti data, laikotarpis ar šalis. Bene, lengviausia skrydį pasirinkti ar surasti, jei keliauti susiruošėte vienas. Vieną kelionės bilietą dažnai būna paprasčiau surasti nei kelis.

Renkantis pigius lėktuvų bilietus svarbu

Atkreipkite dėmesį į tvarkaraščius. Ypač Wizz Air, Ryanair, pigius skrydžius siūlo darbo savaitės metu. Kelionės gali būti pigesnės savaitės pradžioje ar pabaigoje. Svarbu laiku rezervuoti lėktuvų bilietus, kadangi kiti pigių skrydžių medžiotojai gali juos įsigyti greičiau nei jūs.

Skrydžiai, kurie siūlomi nuo mažų sumų, be abejo, atrodo labai viliojantis, tačiau rekomenduojama išsamiai viską išsiaiškinti. Gali nutikti taip, kad jūsų kelionės kaina žymiai padidės. Tai gali būti draudimo ar kiti papildomi mokesčiai. Pasidomėkite, koks leistinas bagažo svoris. Įprastai keleiviams leidžiama nemokamai vežtis 20 kg svorio bagažą. Esant didesniam jums gali tekti mokėti papildomai. Neimkite su savimi daiktų, kuriuos draudžiama vežtis (degių skysčių, sprogmenų, kietųjų medžiagų, fejerverkų, magnetų turinčių prietaisų bei kitų). Nepamirškite, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Galite tik susigadinti kelionę, ar netgi atostogas.

Lėktuvų bilietai gali būti puiki dovana

Pigus skrydis gali būti šauni idėja dovanai. Svarbu gerai pažinti žmogų, žinoti ne tik jo pomėgius, bet ir planus. Pigūs skrydžiai dažnai siūlomi netolimoje ateityje. Gali tekti palaukti kelias savaites ar mėnesius. Tai bus puiki dovana, už kurią mokėsite nedaug, tačiau jos vertė bus nepalyginamai didesnė. Pigų skrydį galite dovanoti artimam draugui ar šeimos nariui, kad jam netektų keliauti vienam, galite įsigyti du bilietus. Kelionė, kuri gali palikti ne tik puikius įspūdžius, bet ir neišdildomus prisiminimus, tikrai puiki dovana. Svarbu pigių skrydžių paieškos neatidėti rytdienai, kad laiku sumedžiotumėte pigius lėktuvų bilietus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *