Pigus antro aukšto remontas: ką planuojame

Durys namamsKompaktiškoms erdvėms padalinti stumdomos durys yra labai geras pasirinkimas. Galintis atrodyti stilingai ir tikrai taupantis erdvę. Tad šį kartą – apie mūsų antrojo aukšto projektą, kuriame tikrai atsiras ir stumdomos durys.

Dabartinė situacija – neįrengti kambariai

Kaip dabar atrodo tas antras aukštas, kurį mes taip norime susitvarkyti? Pirmiausia, dabar tai yra vienintelė funkcionali erdvė žiemai, kadangi žiemą tik ten veikia krosnis. Centrinis šildymas šiuo metu jau yra visiškai sugedęs. Taigi, dabartinė situacija leidžia manyti, kad žiemą ten vis tiek būtų patogiau gyventi. Taip pat svarbu paminėti, kad antrame aukšte nėra kažkokių baisių kambarių, kuriuos reikėtų perdaryti. Tie kambariai tiesiog yra iki galo neįrengti arba apskritai neįrengti. Tam tikrose vietose yra padarytos pertvarų karkasai, tačiau visi yra surėmę spintas nugaromis, kad nesimatytų, kur yra tikroji pertvara. Taip pat dabar yra gana nelogiškai suskirstytos tos sienos. Na o daiktų – tikra begalybė.

Privataus kambario vizija

Kaip norėtume įsivaizduoti tą privatų kambarį? Aišku, norisi kažko kompaktiško, patogaus ir gražaus vienu metu. Pirmiausia, reikėtų ten, kur yra pertvaros, padaryti normalias sienas. To kambario, kuris bus vaikų kambarys – vertėtų sienas daryti su garso nepraleidžiančia danga. Tuomet ten būtų galima gana patogiai įsikurti ir nebijoti, kad vaikų verkimas trukdys kitiems svečiams. Tuomet reikėtų tą privatų kambarį aptvarkyti. Vienas sienas su pertvaromis – patraukti, kad šiek tiek prasiplėstų erdvė. Taip pat reikėtų sudėti kažkokias grindis. Galvotume apie pigiausią variantą – plokštes ir kažkokią kiliminę dangą arba linoleumą. Taigi, tai būtų toks kambarys. Lovą galima daryti ant pastolių. Arba virš jos pakabinti tikrai gerai besilaikančias lentynas ir antrasoles, kurias būtų galima naudoti saviems daiktams ir rūbams susidėti.

Vietos taupymo sprendimai

Taip pat reikėtų apmąstyti, kaip iš tiesų bus taupoma vieta. Stumdomos durys – vienas iš tų būdų vietai taupyti ir efektyviam dizainui sukurti. Mat su stumdomomis durimis visiškai nereikia jokios vietos, o taip pat galima gyventi tikrai privačiai. Tad tai neabejotinai tampa labai patogiu ir patraukliu sprendimu. Taip pat galima galvoti ir apie tam tikrus daugiafunkcinius baldus. Pavyzdžiui, tai galėtų būti tam tikra antrasolė, arba kažkokia dviaukštė lova. Visa tai turi būti tikrai geras pavyzdys, kaip taupyti vietą, kad ši atrodytų gerai, o jums net ir nereikėtų be galo daug apsikrauti namų tvarkymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *