Paskolos bedarbiams. Kaip išsisukti iš nepavydėtinos situacijos?

Liaudies išmintis byloja: „Nėra padėties, be išeities“. Jeigu nenuleisime rankų ir judėsime teisinga kryptimi, visada atrasime sprendimą. Įsivaizduokite, kad žmogus, dėl kokios nors priežasties, neteko darbo, kuris jam buvo nuolatiniu pajamų šaltiniu. Tada belieka imtis individualios veiklos, išsiimti patentą ar griebtis atsitiktinių darbų. Tačiau, tokie pajamų šaltiniai neigiamai vertinami bankų ir paskolą juose bedarbiams gauti beveik nėra galimybės.

Čia padėti gali greitųjų kreditų įmonės ir tarpusavio skolinimosi platformos, teikiančios paskolas ir bedarbiams. Jos, žinoma, gali atrodyti šiaudu skęstančiajam, tačiau, ką daryti, kai reikia išmaitinti šeimą, o nauja darbo vieta niekaip neatsiranda? Tada tikrai verta pasverti galimybę skolintis iš minėtų, greituosius kreditus teikiančių, įmonių.

Tuo labiau, kad daugelis jų skolina bedarbiams nuo 18 metų. Apie tai daugiau sužinoti galima straipsnyje „Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų“, kuriame pateikiama išsami tokius kreditus teikiančių įmonių apžvalga, jų skolinimo sąlygos, terminai ir minimalios bei maksimalios paskolų sumos. Išskirtinės, konkrečių kreditorių siūlomos lengvatinės sąlygos, kuriomis gali naudotis tam tikros bedarbių grupės. Apie tai dar kalbėsime kiek vėliau.

Kokioms sąlygoms esant, bedarbiams lengviau gauti kreditus?

Paskolos bedarbiamsDabar finansų rinkoje tokia milžiniška konkurencija, kad daugelis paskolas teikiančių įmonių labai supaprastino jų suteikimo sąlygas. Dažnai bedarbiai gali gauti paskolas be užstato ir laiduotojo. Pastarųjų priemonių gali prireikti nebent skolinantis didesnę sumą. Beje, kreditus ir paskolas teikiančios bendrovės į besikreipiantį dėl paramos, nedirbantį asmenį, kai kuriais atvejais, žiūri palankiau. Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų suteikiami kur kas lengviau, jeigu:

  • Klientas jau skolinosi iš to paties kreditoriaus ir grąžino paskolą, o mėnesines įmokas mokėjo sklandžiai, be pradelsimų. Tokiu atveju, teigiama bendradarbiavimo patirtis tampa bedarbio asmens, siekiančio gauti paskolą privalumu;
  • Jeigu bedarbis asmuo pasižymi gera kredito istorija. Žinoma, kai kurie kreditoriai pabrėžia, kad jiems šis aspektas nėra itin aktualus, neva pradelstos telefono sąskaitos netaps pretekstu nesuteikti paskolos. Tačiau, bet kokiu atveju, pasitikėjimą pelnyti lengviau, jeigu visos turėtos įmokos sumokėtos laiku.

Išskirtinės, konkrečių kreditorių siūlomos lengvatinės sąlygos bedarbiams

Skirtingi kreditoriai siūlo skirtingas lengvatines sąlygas. Tam, kad atsirinktumėte palankiausias sau, turite susirinkti kuo daugiau informacijos, prieš kreipdamiesi dėl paskolos. Smulkiai išdėstytas kreditorių, teikiančių paskolas bedarbiams, sąlygas rasite mūsų pradžioje minėtame straipsnyje. O čia mes tik pateiksime kelis pavyzdžius kreditorių, teikiančių paramą lengvatinėmis sąlygomis.

„SMSCredit.lt“ netaiko apribojimų, susijusių su kliento turimu pajamų šaltiniu. Pagrindinė „SMSCredit.lt“ keliama sąlyga: besikreipiantis asmuo privalo turėti pastoviai gaunamų pajamų šaltinį, kokios tai pajamos, nekonkretizuojama. Daugelis kitų kreditorių neteikia paramos asmenims, kurių pajamos susidaro vien iš pašalpų.

„Mokilizingas“ taip pat gali pasiūlyti išlygą, kuri yra patraukli bedarbiams, siekiantiems gauti paskolą. Šis kreditorius sudaro sąlygas paimti paskolą drauge su partneriu, tai reali išeitis sutuoktiniams ar kitais ryšiais susijusiems asmenims, kurių vienas – bedarbis, o antrasis – oficialiai dirbantis asmuo.

Dar vienas išskirtinis kreditorius: „Paskola23.lt“, teikiantis kreditus nedirbantiems, su automobilio užstatu. Pagrindinė garantija, kad klientas grąžins paskolą, šiam kreditoriui yra kliento automobilis. Galbūt dėl paskolos tipo (teikiama su užstatu) šis kreditorius kiek atlaidžiau vertina kredito istoriją. Tačiau leistina nebent viena kita skola telekomunikacijų bendrovėms. Prasiskolinusiems asmenims, be abejo, paskolos nesuteiks joks kreditorius.

Tad, išeitis visada yra. Svarbu tinkamai įvertinti prisiimamus finansinius įsipareigojimus ir atsakingai žvelgti į savo galimybes juos grąžinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *