Paskolos bedarbiams. Kaip išsisukti iš nepavydėtinos situacijos?

Liaudies išmintis byloja: „Nėra padėties, be išeities“. Jeigu nenuleisime rankų ir judėsime teisinga kryptimi, visada atrasime sprendimą. Įsivaizduokite, kad žmogus, dėl kokios nors priežasties, neteko darbo, kuris jam buvo nuolatiniu pajamų šaltiniu. Tada belieka imtis individualios veiklos, išsiimti patentą ar griebtis atsitiktinių darbų. Tačiau, tokie pajamų šaltiniai neigiamai vertinami bankų ir paskolą juose bedarbiams gauti beveik nėra galimybės.

Čia padėti gali greitųjų kreditų įmonės ir tarpusavio skolinimosi platformos, teikiančios paskolas ir bedarbiams. Jos, žinoma, gali atrodyti šiaudu skęstančiajam, tačiau, ką daryti, kai reikia išmaitinti šeimą, o nauja darbo vieta niekaip neatsiranda? Tada tikrai verta pasverti galimybę skolintis iš minėtų, greituosius kreditus teikiančių, įmonių.

Tuo labiau, kad daugelis jų skolina bedarbiams nuo 18 metų. Apie tai daugiau sužinoti galima straipsnyje „Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų“, kuriame pateikiama išsami tokius kreditus teikiančių įmonių apžvalga, jų skolinimo sąlygos, terminai ir minimalios bei maksimalios paskolų sumos. Išskirtinės, konkrečių kreditorių siūlomos lengvatinės sąlygos, kuriomis gali naudotis tam tikros bedarbių grupės. Apie tai dar kalbėsime kiek vėliau.

Kokioms sąlygoms esant, bedarbiams lengviau gauti kreditus?

Paskolos bedarbiamsDabar finansų rinkoje tokia milžiniška konkurencija, kad daugelis paskolas teikiančių įmonių labai supaprastino jų suteikimo sąlygas. Dažnai bedarbiai gali gauti paskolas be užstato ir laiduotojo. Pastarųjų priemonių gali prireikti nebent skolinantis didesnę sumą. Beje, kreditus ir paskolas teikiančios bendrovės į besikreipiantį dėl paramos, nedirbantį asmenį, kai kuriais atvejais, žiūri palankiau. Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų suteikiami kur kas lengviau, jeigu:

  • Klientas jau skolinosi iš to paties kreditoriaus ir grąžino paskolą, o mėnesines įmokas mokėjo sklandžiai, be pradelsimų. Tokiu atveju, teigiama bendradarbiavimo patirtis tampa bedarbio asmens, siekiančio gauti paskolą privalumu;
  • Jeigu bedarbis asmuo pasižymi gera kredito istorija. Žinoma, kai kurie kreditoriai pabrėžia, kad jiems šis aspektas nėra itin aktualus, neva pradelstos telefono sąskaitos netaps pretekstu nesuteikti paskolos. Tačiau, bet kokiu atveju, pasitikėjimą pelnyti lengviau, jeigu visos turėtos įmokos sumokėtos laiku.

Išskirtinės, konkrečių kreditorių siūlomos lengvatinės sąlygos bedarbiams

Toliau skaityti „Paskolos bedarbiams. Kaip išsisukti iš nepavydėtinos situacijos?”