Bloga kredito istorija ir kitos negandos

Atsirasti poreikis pasiskolinti pinigų gali dėl daug priežasčių. Pateikti paraišką paskolai gauti tikrai nėra sudėtinga. Sudėtingiausia dalis yra ne ją pateikti, o padaryti taip, kad ją kažkas priimtų ir atsižvelgtų į ja išsakomus lūkesčius. Kaip pateikti paskolą, taip ir ją atmesti – yra tūkstančiai priežasčių. Tai tikriausiai nestebina nieko, nes jei žinoti ką nors apie paskolas ar esate su jomis susidūrę, tuomet net neabejoju, kad žinoti ir kaip dažnai jos yra atmetamos.

Bet mes norime, kad jums pasisektų. Mes norime, kad kiekvienas jūsų pateiktas prašymas turėtų didžiausius šansus būti patenkintas ir priimtas. Mes norime, kad visos jūsų svajonės išsipildytų. Mes norime, kad kiekvienas jūsų greitasis kreditas prisidėtų prie jūsų svajų ir poreikių išsipildymo. Bet tik norėti – neužtenka. Dabar reikia turėti ir šiek tiek žinių, kad greitasis kreditas būtų suteiktas. Gauti kreditą neturint tam reikalingų žinių ir įgudžių gali būti taip sudėtinga, kaip gauti kreditą neturint pajamų.

Kokios yra didžiausios negandos paskolai gauti ir kaip jas apeiti?

Paskolos su bloga kredito istorija?

PaskolosPasitaiko daug dalykų, kurie sutrukdo žmonėms gauti paskolą. Pajamų neturėjimas, darbo neturėjimas, per daug įsiskolinimų… Tai yra tik kelios iš priežasčių, kurios padėtų paaiškinti kodėl jūsų paskola buvo atmesta. Bet viena dažniausiai pasitaikančių probleminių sričių yra kredito istorija. Paskolos su bloga kredito istorija dabar yra sutapatinamomis su paskolomis be pajamų ar paskolomis, kai turima antstolių.

Bet toks tiesioginis sutapatinimas yra klaidingas. Gauti paskolą neturint pajamų yra beveik neįmanoma. Tas neįmanomumas yra įrašytas į Lietuvos Respublikos įstatymų knygą. Jei žmogus neturi jokių pajamų – paskola jam išduota būti negali. Toks yra įstatymas ir nieko nepadarysi.

Bet žmonės kartais galvoja, kad bloga kredito istorija taip pat yra įrašytą į įstatymą tokiu pačiu principu. Bet tai – netiesa. Paskolos su bloga kredito istorija gali ir yra išduodamos nors ir ne be problemų. Tačiau jei kažkas atsisakė jums suteikti greitą paskolą remiantis bloga kredito istorija, tai dar nereiškia, kad tai yra įstatymo išdava. Tai gali reikšti, kad tas konkretus kreditorius nenori jums skolinti ir tiek. O visas teises atsisakyti tą daryti jis turi. Bet kitas kreditorius tą padaryti gali sutikti be problemų. Plačiau apie paskolas su bloga kredito istorija galite skaityti čia: http://www.creditus.lt/paskolos-su-bloga-kredito-istorija/

Turite daugiau problemų?

Bloga kredito istorija yra viena iš problemų, bet ji yra ko gero dažniausiai pasitaikanti. Todėl žmonėms tiesiog reikia žinoti daugiau apie ją ir jos apėjimą ir jos reikšmę, kad greita paskola būtų ranka pasiekiama. Bet problemų gali būti ir yra daugiau: įsiskolinimai, bedarbystė, pakankamų pajamų neturėjimas…

Jei susidūrėte su bet kokia kita problema, mielai jus kviečiame aplankyti Creditus.lt puslapį, kuriame galėsite surasti visą informaciją ir visus triukus, susijusius su šiomis problemomis gaunant paskolą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *