Nuotrauka ant drobės paprastai ir greitai

Nuotraukos tai yra vienos svarbiausių mūsų gyvenimo metraščių. Daugelis žmonių jas laiko telefone, debesyje, diskuose ar atspausdintas ant popieriaus. Visada yra malonu pamatyti draugų, giminaičių ar savo nuotraukas, kurios suteikia šiltumo jausmą. Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai – tiek gražių akimirkų užfiksuotų profesionaliu fotoaparatu. Interdeko.lt prekiauja sienų dekoru ir siūlo išskirtinė galimybę – pasigaminti nuotrauką ant drobės.

Nuotraukos ant drobės yra nelabai senai atsiradusi naujovė, bet ji labai greitai užvaldė mūsų namų interjerus. Norėdami paslėpti tuščias namų sienas galite nebeieškoti derinančių brangių paveikslų ar dar kokių interjero dekoravimo detalių. Foto drobė yra viena pigiausių interjero dekoravimo detalių, todėl ją gali nusipirkti visi. Nuotrauka su šeimos nariais, draugais ar giminaičiai visada puoš jūsų namų interjerą ir pridės šiltumo jausmo Jūsų namuose.

Foto drobė vos per keletą minučių. Viskas ko reikia norint pasigaminti individualią foto drobę – nuotrauka, kompiuteris ir interneto ryšys. Užėjus į Interdeko.lt svetainę pasirinkę kurti nuotrauką ant drobės pereisite į pradinė fotodrobės kūrimo puslapį. Šiame puslapyje pasirinksite norimą fotodrobės dydį ir kitus reikiamus atributus. Pasirinkę pradinius atributus paspausite kurti dizainą būsite perkelti į dizaino kūrimo puslapį. Dizaino kūrimo įrankyje galite rašyti tekstą, įkelti savo nuotraukas arba pasirinkti iš mūsų nuotraukų katalogo. Paspaudus baigti, jūsų dizainas bus perkeltas į produktų krepšelį. Šiais laikais sukurti nuotrauką ant drobės nėra sudėtinga ir kiekvienas žmogus savo namus gali pasipuošti šiltomis savo šeimos akimirkomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *