Nuomojamų automobilių modeliai

Jeigu jums reikalinga pigi automobilių nuoma Kaune, verta sužinoti, iš kokių modelių galėsite rinktis. Apie norimą automobilį galima pasiteirauti tiek internetu, tiek telefonu. Kaune yra puikių įmonių, galinčių pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančio automobilio nuomą.

VW Golf (2007)

Automobiliai ir jų nuomaJeigu ir jūs turėjote audringą paauglystę, kada vos sulaukę 18 jau pirkote seno modelio VW Golf automobilį už 100 litų ir su septyniais draugais salone važiuodavo prie ežero arba pas drauges, tuomet gal ir dabar dar jausite nostalgiją šios markės automobiliams. Žinoma, tokių automobilių nuoma, kokiais jūs važinėdavote paauglystėje, jau nėra prieinama. Dabar galima nuomotis naujus gražius VW Golf automobilius. Para nuomos gali kainuoti nuo 17 eurų, nuomojantis 1 – 3 dienas kaina gali siekti 25 eurus, na, o nuomojantis 4 – 7 dienoms, kaina gali siekti 23 eurus. Tai yra kainos už parą. Jos keičiasi priklausomai nuo to, kokiam laikui nuomositės. Šios mašinos yra varomos dyzeliniu kuru, turi automatinę pavarų dėžę, taigi, nereikės prie sankryžos svarstyti, į kur atlenkti bėgį. Per 4 dureles galės patogiai sulipti visi keleiviai, o veikiantys oro kondicionieriai užtikrins komfortabilią kelionę tiek karštą vasarą, tiek šaltą žiemą. Kalbant apie žiemą, labai pravers ir šildomos sėdynės. Taip pat mašinoje yra parkavimo sistema bei autopilotas. Kelionę padarys dar malonesne viduje grojanti muzika iš radijo, CD ar AUX. Patinka? Belieka rezervuoti.

VW Passat (2011)

Jiegu norite išlikti ištikimi tiems patiems gamintojams, tačiau ieškote tikrai naujos, prabangios mašinos, jums gali patikti Passat modelis, išleistas 2011 metais. Baltas gražus Passatas puikiai tiks Jūsų vestuvių šventei ar norint padaryti įspūdį užsienio svečiams. Kaina adekvačiai didesnė, tačiau vis tiek įperkama. Mašina taip pat yra varoma dyzeliniu kuru, tačiau pavarų dėžė mechaninė. Žinoma, veikia oro kondicionieriai, autopilotas, taip pat yra ir laisvų rankų sistema. Norėtumėte kitų gamintojų mašinos? Galite rinktis iš kitų.

Opel Astra

Galite rinktis naujesnę 2005 metų Opel Astrą, taip pat šiek tiek senesnę ir ženkliai pigesnę 1999 metų mašiną OpelAstra. Pastaroji galbūt kainuos tik 8 eurus parai, o tai leis labai sutaupyti. Senesnio modelio Astra bus su dyzeliniu kuru, mechanine pavarų dėže, turės kablį, 5 sėdimas vietas. Naujesnės Astros nuomos kaina prasidės nuo 13 eurų parai, čia taip pat veiks kondicionieriai, bus pilamas dyzelinas, bus mechaninė pavarų dėžė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *