6 būdai, kaip asmeninis treneris gali padėti numesti svorio

Turėsite patirties, kurios reikia savo tikslams pasiekti.

Movement LABNorint pasiekti sėkmę, būtina nustatyti konkrečius fitneso tikslus. Tačiau jei neturite žinių, reikalingų tikslams pasiekti, tikimybė, kad jums pavyks, yra daug mažesnė. Samdydami asmeninį trenerį gausite ekspertinių žinių, kurių jums reikia tikslams pasiekti. Geras asmeninis treneris supras, kaip geriausiai pasiekti jūsų tikslus, atsižvelgiant į jūsų fizinio pasirengimo lygį, amžių ir sveikatos būklę. Jis taip pat galės nustatyti konkrečias jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses, todėl galės sudaryti jūsų poreikius atitinkantį treniruočių planą. Geras asmeninis treneris galės patarti, kaip maitintis, atsigauti ir ilsėtis, kad galėtumėte nuosekliai siekti savo tikslų. Movement LAB – sportuojantiems.

Treniruositės pagal jūsų poreikius atitinkantį planą.

Treniruotis be plano – tai tas pats, kas važiuoti automobiliu be tikslo; tai tik betikslis važiavimas. Turėti planą yra labai svarbu, nes tai reiškia, kad daug didesnė tikimybė, jog išliksite nuoseklūs. Geras planas taip pat padės išvengti traumų ir užtikrins, kad nepervertintumėte ar nenuvertintumėte savo galimybių. Geras treneris sudarys treniruočių planą, kuriame atsižvelgs į jūsų fizinio pasirengimo lygį, konkrečius tikslus ir bet kokias traumas ar silpnąsias vietas. Taip labiau tikėtina, kad išliksite nuoseklūs, išvengsite traumų, pasieksite rezultatų ir išliksite sveiki. Treniruotės pagal planą taip pat padės sukurti sveiką santykį su fiziniais pratimais. Vietoj to, kad į treniruotes žiūrėtumėte kaip į prievolę, pradėsite į jas žiūrėti kaip į sveiko gyvenimo būdo dalį.

Įgysite motyvacijos ir pasitikėjimo savimi, reikalingų sėkmei pasiekti.

Darbas siekiant savo tikslų visada bus iššūkis. Lengva nusivilti ir prarasti pasitikėjimą savimi, jei nematote norimų rezultatų. Geras asmeninis treneris padės jums išlikti motyvuotiems ir pasitikintiems savimi, nuteikdamas jus sėkmei. Jis pritaikys treniruočių programą pagal jūsų fizinio pasirengimo lygį, kad rezultatus pamatytumėte kuo greičiau. Geras treneris taip pat pasirūpins, kad visada darytumėte pažangą ir keltumėte sau iššūkius, kad nuolat siektumėte savo tikslų. Darant pažangą, didės pasitikėjimas savo galimybėmis pasiekti tikslus.

Asmeninis treneris padės jums numesti svorio ir užsiauginti raumenis.

Geras asmeninis treneris supras, kaip numesti svorio ir užsiauginti raumenų. Svarbiausia – vienu metu numesti riebalų ir auginti raumenis. Nuleisdami riebalus, sumažinsite bendrą kūno riebalų procentą ir padidinsite liesąją raumenų masę, todėl tapsite lieknesni ir stipresni. Sveikas būdas mesti riebalus – valgyti subalansuotą maistą, kuriame yra daug baltymų ir mažai angliavandenių, ir atlikti pasipriešinimo treniruotes, kad augtų raumenys. Geras treneris padės jums atlikti abu šiuos dalykus ir patars, ką ir kiek valgyti bei kada planuoti valgymus. Asmeniniai treneriai Vilniuje, kaip išsirinkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *