Kodėl taip svarbu pasirinkti geriausią kraiką savo katei?

Velvet PawJei turite katę, žinote, kad ji mėgsta palaikyti švarą. Tai reiškia, kad jos praleidžia daug laiko save prižiūrėdamos, be to, namuose dažnai jaučiamas labai stiprus kraiko dėžutės kvapas. Priklausomai nuo naudojamo kraiko tipo, šis kvapas gali būti daugiau ar mažiau pastebimas. Štai kodėl svarbu rasti geriausiai jūsų situacijai tinkantį kačių kraiką. Kai kurie kraiko pakratai gali būti kenksmingi jūsų sveikatai, kiti labiau seka pėdsakus, dar kiti yra neskalaujami. Žinodami įvairių rūšių kraiko privalumus ir trūkumus, galite rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kraiką. Kraikas katėms už gerą kainą.

Molio kraikas

Molio pagrindo kraikas yra populiariausias kačių savininkų pasirinkimas. Jis plačiai prieinamas, palyginti nebrangus ir lengvai naudojamas. Velvet Paw ir specialisto patarimai. Molio kraikas gaminamas iš bentonito molio – mineralo, kuris taip pat dažnai aptinkamas gamtinių dujų ir skystų gręžimo tepalų sudėtyje. Molis yra ne tik pigi ir lengvai prieinama medžiaga, bet ir labai efektyviai sugeria skystį. Dėl to jis yra geras pasirinkimas kačių kraikui, nes gali sugerti skystį, kuris išsiskiria, kai katės šlapinasi, ir taip palengvina švarą po jų. Be to, kad gerai sugeria skystį, molio kraikas taip pat turi kvapą mažinantį poveikį. Tačiau skirtingų prekinių ženklų molio kraiko kvapą mažinančios savybės labai skiriasi. Taigi, jei norite geriausio kraiko savo katei, verta pasidomėti įvairių rūšių molio kraiku ir išsirinkti tą, kuris geriausiai slopina kvapus.

Molio kraikas su kvapiosiomis medžiagomis ir dezodorantais

Dauguma molio kraiko prekinių ženklų yra dviejų skirtingų rūšių: su kvapais ir be kvapų. Kvapiosios rūšys dažnai yra brangesnės, tačiau tam tikrais atvejais jos gali būti naudingos. Pavyzdžiui, jei turite naują kačiuką, kuris dar nėra sterilizuotas ar kastruotas ir kuris žymi savo teritoriją šlapindamasis viename konkrečiame namų kampe, galite užmaskuoti jo šlapimo kvapą užbarstydami ten šiek tiek kvepiančio molio kraiko. Tofu kraikas ir rinkos tendencijos. Arba, jei turite itin smirdinčią katę, galite pabandyti naudoti kvapųjį kraiką. Tačiau jei turite labai jautrią katę, linkusią į kvėpavimo takų sutrikimus, geriausia rinktis bekvapį kraiką. Jautrią kvėpavimo sistemą turinčios katės neturėtų būti veikiamos dirbtinių kvapiųjų medžiagų, nes jos gali sukelti alergiją ar astmą.

Molio pagrindo kraikas, pasižymintis dezodoruojančiomis savybėmis

Jei ieškote geriausio kraiko savo katei, galbūt taip pat norėsite apsvarstyti galimybę rinktis kraiką, turintį dezodoruojančių savybių. Šio tipo kraikas gaminamas iš molio, mineralų ir aktyvuotos anglies, kurie padeda kontroliuoti kačių šlapimo ir išmatų kvapą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *