Labiausiai erzinantys gedimai namuose

Džonas sako, kad kai jo namuose reikalingas shutter repair London, tai ši problema tiesiog varo iš proto. „Negaliu to pakęsti. Jeigu tik užsikerta garažo vartai ar žaliuzės, tuojau pat ieškau, kas galėtų atlikti roller shutters repairs darbus“, – sako jis. Kokie gedimai namuose labiausiai erzina žmones?

Sugedę garažo vartai

Džonas sako, kad labiausiai jį erzina sugedę garažo vartai. Kai grįžti namo, nori, kad jie automatiškai pasikeltų, o tu galėtum įvažiuoti. Tačiau jie nepasikelia arba atkyla tik viena vartų duris. Tai labai nemalonu – sako Džonas. Ypač per lietų, o beje visada tokios nelaimės ir nutinka per lietų. Dėl to vyras turi pasiruošęs meistrų sąrašą Londone, kam skambina, kai sugenda garažo automatiniai, į žaliuzes panašūs vartai.

Dingęs vanduo

Langinių tvarkymasAgnė sako, kad jai labiausiai pyktį sukelia dingęs vanduo. „Visada, kai dingsta karštas arba šaltas vanduo, aš imu pirmiausiai keikti save. Nes kaip tik tuo metu turiu eiti maudytis. Tada galvoju – ir kodėl aš negalėjau nusiprausti anksčiau, kas man neleido? Kodėl drybsojau lovoje pusę dienos, gal geriau būčiau radusi, kaip išsimaudyti? Tai tikrai labai nervina, ir man jau ima atrodyti, kad reikia kažką daryti, kad reikia kažkaip tą vandenį parsinešti iš kažkur. Bet dažniausiai tiesiog palaukiu ir automatiškai jis atsiranda. Matyt, kažkas kažkur sutaiso gedimus. Londone dažnai taip nutinka, kad noriu eiti į susitikimą, bet mane sustabdo dingęs vanduo ir tai, kad tiesiog negaliu nusiprausti“, – sako Anglijoje gyvenanti Agnė.

Nėra elektros

Eglė labiausiai vargina dingusi elektra. „Tokioje srityje gyvenu, kur per vėtras, per prastą orą, dažnai dingsta elektrostiekimas. Baisu, kaip kaime kokiame, o juk gyvenu Londono priemiestyje. Ir visuomet norisi tada ką nors paduoti į teismą, ką nors apkaltinti, bet niekada nebūna ką. Tiesiog elektra gali dingti dėl gedimų, dėl įvairių laidų nutrūkimų, gali ir dėl vėtros, kai nukrenta medžiai ant laidų. Aišku, labai gerai, kad čia operatyviai reaguoja gelbėtojai, ir ilgai sėdėti su žvake netenka. Bet pripažinkime, kad šių laikų žmogui pasidaro tikrai beprotiškai nuobodu, kai netenki elektros. O esi įkalintas bute. Ir elektra būna mums reikalingesnė už bet ką kita. Nes su ja ateina ir internetas, ir šviesa, ir muzika, ir vaizdai, tiesiog viskas. Taigi, kartais per Saulės audras labai bijau saulės blyksnių ir to, kad dings elektra“, – pripažįsta Eglė.

Viena mintis apie „Labiausiai erzinantys gedimai namuose“

  1. Na būdavo ir pas mus kad vis sugesdavo automatiniai kiemo vartai. Teko pakeisti į bangesnius mechanizmus, dabar viskas veikia kaip turi būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *