Apyrankių mados tendencijos

Vienas populiariausių papuošalų, kuris puošia ne tik moterų, bet ir vyrų rankas – tai apyrankės. Jų esti visokių rūšių ir medžiagų. Vienos turi visuotinai sukurtas reikšmes, kitos tiesiog atlieka aksesuaro funkciją. Kas galėtų paneigti, kad aksesuarai suteikia bendram įvaizdžiui gyvybės? Kaip ir rūbai, taip ir akesesuarai kiekvieną sezoną turi savo naujausias tendencijas, madingas spalvas ir derinius. Būtent dėl to nutarėme apžvelgti šių metų šiltojo sezono apyrankių ir kitų aksesuarų tendencijas.

Maksimalizmas prieš minimalizmą

ApyrankėsŠiandien aršiai kaunasi dvi be galo kontrastingos nuomonės. Viena atstovauja minimalizmą ir teigia, kad detalėse ir paprastume slypi grožis, kuris tinka visais metų laikais. Kita, šiek tiek drąstiškesnė, atstovauja maksimalizmą ir skatina vasarą nebijoti spalvų įvairovės, iš pažiūros nesuderinamų raštų bei papuošalų gausos ir dydžio.

Maksimalistai teigia, jog vasarą būtina išnaudoti šiltą orą, saulės suteikiamą pakilią nuotaiką ir ištraukti visus įvairiausių spalvų ir formų papuošalus, nes kada, jei ne dabar? Masyvūs kaklo papuošalai, spalvotos ir skirtingų formų apyrankės. Ir, žinoma, nereikia bijoti papuošalų gausos. Ilgi karoliai, penkios ar daugiau apyrankių ant įdegusios rankos atrodys nepriekaištingai tiek prie suknelės karštą vasaros naktį, tiek prie džinsinių šortukų bei nerūpestingos maikutės ar net maudymuko.

Minimalistai tuo tarpu atsako: „mažiau – tai daugiau“. Minimalizmas, anot jų, atskleidžia brandumą ir yra be galo paslaptingas, gundantis. Šiuo metu ypatingai populiarios apyrankės bei kaklo papuošalai su „laimės kauliuko“ detalėmis, mažomis širdelėmis bei rakteliais. Tokių papuošalų spalvos yra labai universalios – aukso arba sidabro ramuma, todėl tokius papuošalus bus nesunku priderinti prie įvairių rūbų bei jie neatrodys iššaukiančiai rudenį ir žiemą, kai vyrauja žemiškos bei tamsios spalvos.

Praeidami bet kokio didmiesčio gatve galime iš karto susidaryti įspūdį, jog vyresnio amžiaus moterys ir merginos yra linkusios į minimalistinio stiliaus papuošalus, kurie sukuria joms dar brandesnės moters įvaizdį ir suteikia paslaptingumo, o jaunatvišku maksimalizmu naudojasi jaunos merginos. Jų rankos papuoštos spalvotomis, įvairių medžiagų, raštų ir formų apyrankėmis, kurios paryškina jų nerūpestingą amžių.

Viena mintis apie „Apyrankių mados tendencijos“

  1. Manau, kas papuošalai padeda atskleisti savo asmenybę, taip pat kaip ir apranga. Tačiau kartais yra aprangos kodeksas, kurio privalome laikytis, bet papuošalų pagalba, labai subtiliai, galime išlaikyti tą savo „cinkelį“. Todėl kartais papuošalus renkuosi pagal nuotaiką, kartais mėgstu maksimalizmą, kartais minimalizmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *