Kurkime madingą virtuvę

Baldai VilniujeKiekvienas savimi pasitikintis baldu salonas Vilniuje turėtų pasiūlyti, kaip padaryti, kad virtuves baldai būtų tikrai stilingi. Ką rinktis, kad virtuves baldai neišeitų iš mados po pusmečio, o ant bangos išliktų ilgiau. Dažniausiai baldų salonai naujus baldus išstato naujose baldų kolekcijose, tad galima orientuotis ir pagal tai, kas yra nauja. Tačiau ir jūs patys galite ateiti į saloną jau žinodami tai, kas pravers, ir galėdami iš anksto pasakyti, ką savo virtuvėje matytumėte mielai, o ko nenorėtumėte pamatyti.

Išmanios erdvės

Įdomi tendencija verčia virtuvėje nuolat atkartoti vintažinius elementus, tokius kaip skardinis senovinis gartraukis, imituoti senovę, tačiau tuo pačiu į virtuves įsileidžiame ir vis daugiau išmanumo. Net ir jūsų mikro bangų krosnelė, orkaitė ar virdulys greitai peržengs naujas išmanumo ribas. Taigi, kaip tik tokiems pokyčiams ir vertėtų ruoštis – kada erdvės taps visiškai išmanios, nors jų išvaizda virtuvėje bus galbūt kaip 18 amžiuje.

Virtuvė kaip kambarys

Jeigu dar prieš kelis metus kokiame nors pigiame Balkanų hostelyje, jo virtuvėje galėjote aptikti ten lyg niekur nieko atitemptą didelę minkštą sofą, turbūt galėjote tai palaikyti tiesiog savaime suprantamu neskoningumu, būdingu pigioms vietoms. Tačiau – vuolia – bėga laikas, ir mada tai, kas atrodė blogai, it mostelėjus stebuklinga stiliaus lazdele, paverčia madingais dalykais. Taigi, virtuvė, kuri anksčiau atrodė blogai, staiga ima atrodyti tiesiog puikiai. Aišku, šį kartą mes kalbame apie konkrečias tendencijas. Šiuo atveju – paprastos valgymo ir gaminimo virtuvės pavertimą stilinga jaukia, kone gyvenamąja erdve. Tai įdomus kontrastas, nes jeigu seniau nebūtumėte įsivaizdavę minkšto kilimo, minkšto fotelio ar didelės sofos virtuvėje, tai dabar staiga tokių baldų atsiranda. Bet, nesumaišykite, čia ne tas atvejis, kai turime virtuvę, sujungtą su svetaine. Čia tiesiog virtuvė, kuri savyje inkorporuoja ir puikias kambarines erdves.

Kėdės

Kiek kėdžių paprastai turėdavote savo virtuvėje? Tiek, kiek yra šeimos narių, arba viena mažiau, kad, jeigu susirinktų valgyti visi, vieną kėdę būtų galima atsinešti iš svetainės, o šiaip jau jos geriau nesimaišytų aplink. Taigi, laikai keičiasi, ir filmas 12 kėdžių ims reikšti daugiau nei bet kada. Nuo šiol virtuvėje atsiras dideli ilgi stalai su daug kėdžių, galbūt su daug daugiau negu kada nors yra buvę anksčiau, daug daugiau, negu jūs įsivaizduojate, kad galėtų būti. Tai gali būti ir taburetės, kompaktiškai pastumiamos po stalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *