Kaip prižiūrėti krūtis po didinimo?

Esate nepatenkinta savo krūtine? Nieko baisaus! To ko nedavė gamta – duos chirurgas. Krūtų didinimas yra gana dažna operacija, kurie nebestebina ne tik vakarų, tačiau ir lietuvių medikų. Juolab, technologijoms žengiant į priekį tuo pačiu žengia ir medicina, kuri vis pasiūlo inovatyvesnius ir paprastesnius kūno grąžinimo būdus.

Svarbiausia, kad krūtų didinimas yra gana greita ir paprasta operacija, o praėjus kiek laiko po jos atlikimo vis dar galėsite džiaugtis nuostabiomis krūtimis. Tačiau apie viską nuo pat pradžių.

Kiek laiko krūtinė bus graži?

Ne visi žino, tačiau praėjus dešimt metų po operacijos implantus rekomenduojama keisti. Tiesa, keisti reikia ne visada, tad svarbiausia nukeliauti pas chirurgą, kuris įvertinęs Jūsų krūtinę pasakys ar reikia imtis papildomų jos grąžinimo priemonių.

Tiesa, jeigu norite, kad krūtinė kuo ilgiau tobulai išlaikytų savo formą – reikia reguliuoti ir savo kūno svorį. Jeigu staiga papilnėsite arba labai sukūsite – tuo pačiu pakinta ir krūtinė. Žinoma, nėštumo metu moteris priauga svorio, tad nieko keisto, kad krūtinės forma gali pakisti. Visgi, vėl sugrįžus į įprastus kilogramus dažniausiai grįžta ir krūtinė.

Nors maitinti krūtimi galima puikiai, tačiau chirurgai labiausiai rekomenduoja darytis operacijos po gimdymo ir kai jau nebeplanuojate susilaukti vaikučių.

Kaip prižiūrėti krūtinę po operacijos?

Krūtų didimas yra greita ir paprasta operacija. Lygiai taip pat yra ir su priežiūra, kuri irgi nereikalauja nei jokio specialaus pasiruošimo, nei priemonių.

  • Dažniausiai dieną po operacijos pacientas jau yra išleidžiamas namo.
  • Siūlai išimami praėjus savaitę laiko po operacijos.
  • Bent jau mėnesį laiko reikėtų vengti didelio fizinio aktyvumo bei nenešioti didelių svorių.
  • Kelis mėnesius po operacijos reikia nešioti specialią liemenėlę, kuri formuoja krūtinę, prilaiko ją. Su ta pačia liemenėle reikia būti ne tik dienos metu, tačiau ir miegoti.

Krūtų operacija yra greitas būdas gauti tokias krūtis apie kokias svajojote visą gyvenimą. Jeigu galvojate, kad tai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę – kodėl gi ne?

Viena mintis apie „Kaip prižiūrėti krūtis po didinimo?“

  1. Priprasti prie maitinimo krūtimi reikia šiek tiek laiko, pirmasis maitinimas gali atrodyti keistas ir šiek tiek nepatogus. Skausmas reiškia, kad kažkas daroma ne taip, dažniausia to kaltininkė yra neteisinga maitinimo padėtis. Viską darant tinkamai, man užtekdavo krūtis apsiplauti šiltu vandeniu, žinoma, be muilo, pasitepti krūtų priežiūrai tinkamu tepaliuku. To pakakdavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *