Kaip prižiūrėti krūtis po didinimo?

Esate nepatenkinta savo krūtine? Nieko baisaus! To ko nedavė gamta – duos chirurgas. Krūtų didinimas yra gana dažna operacija, kurie nebestebina ne tik vakarų, tačiau ir lietuvių medikų. Juolab, technologijoms žengiant į priekį tuo pačiu žengia ir medicina, kuri vis pasiūlo inovatyvesnius ir paprastesnius kūno grąžinimo būdus.

Svarbiausia, kad krūtų didinimas yra gana greita ir paprasta operacija, o praėjus kiek laiko po jos atlikimo vis dar galėsite džiaugtis nuostabiomis krūtimis. Tačiau apie viską nuo pat pradžių.

Kiek laiko krūtinė bus graži?

Ne visi žino, tačiau praėjus dešimt metų po operacijos implantus rekomenduojama keisti. Tiesa, keisti reikia ne visada, tad svarbiausia nukeliauti pas chirurgą, kuris įvertinęs Jūsų krūtinę pasakys ar reikia imtis papildomų jos grąžinimo priemonių.

Tiesa, jeigu norite, kad krūtinė kuo ilgiau tobulai išlaikytų savo formą – reikia reguliuoti ir savo kūno svorį. Jeigu staiga papilnėsite arba labai sukūsite – tuo pačiu pakinta ir krūtinė. Žinoma, nėštumo metu moteris priauga svorio, tad nieko keisto, kad krūtinės forma gali pakisti. Visgi, vėl sugrįžus į įprastus kilogramus dažniausiai grįžta ir krūtinė.

Toliau skaityti „Kaip prižiūrėti krūtis po didinimo?”

Apie pasiruošimą plastinei operacijai

Jeigu norite atrodyti puikiai – tokiu atveju reikia įdėti šiek tiek pastangų, kad noras rezultatas pasiektų jūsų lūkesčiu ir net juos pranoktų. Šiuo metu plastinės chirurgijos galimybės labai atviros, tad kiekvienas gali pats nuspręst, ar jam tinkama egzistuojantys pasiūlymai, ar nelabai.
Krūtų didinimas yra bene dažniausiai pasirenkama operacija, kadangi jos korekcijos labai pakeičia moterims gyvenimą. Tiesa, ne tik moterims, kadangi vyrai, kurie keičia savo lytį taip pat pirmiausia užsiaugina skoningą krūtinę. Su specialistų pagalbą viskas labai paprasta, o tinkams pasiruošimas operacijai gali garantuoti, kad pagaliau atrodysite taip, kai Jums labiausiai riekia.
Pirmiausia reikia susirasti gerą chirurgą, kadangi jie labai mielai atsakys Jums į visus iškilusis klausimus ir padės tinkami nuspręsti, kuri galimybė geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir tuo pačiu leidžia tinkamai gauti norimas paslaugas. Juolab, chirurgas labai mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.
Tuo pačiu apsiskaičiuokite, ar turėsite užtektinai pinigų, kurie yra reikalingi sistemingam gijimui. Labai daug žmonių galvoja, kad tie standartiniai 3000 eurų, kurie reikalingi operacijai, yra visos išlaidos. Tikrai ne, kadangi reikia ir vaistų, ir specialios liemenėlės, galiausiai, reikia laiko poilsiui, tad ne kiekvienas gali sau leisti nedirbti. Šiuo atveju skaičiavimas labai svarbus, kadangi daugelis nori, tačiau realiai neįvertina savo galimybių, ar tas orėjimas atitinka jas.
Galiausiai, skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, kadangi tai gali padėti susidaryti nuomonę – kaip teks gyventi po operacijos ir ką teks patirti, kad paskui būtų paprasčiau susitaikyti su nauju kūnu. Išties, daugelis žmonių susiduria su susitaikymo problema ir tai visiškai natūralu. Tačiau po šio laikotarpio ateina džiaugsmas ir pasitenkinimas savimi.
Krūtų didinimas – galimybė ne tik matyti save veidrodyje tokį, kokio norite, tačiau tuo pačiu ir susitvarkyti su savo psichologinėmis problemomis, kur kas labiau savimi pasitikėti ir tuo pačiu džiaugtis, kad išvaizda bus tokia, kokis norite. Svarbiausia skirti sau šiek tiek laiko, kadangi kuomet save mylite – visas gyvenimas atrodo kur kas gražesnis ir tuo pačiu malonesnis.

5 tiesos apie krūtų didinimą

Jeigu nusprendė, kad krūtų didinimas tikrai yra geras pasirinkimas, kuris Jums suteikia galimybę pagaliau atrodyti taip, kaip Jūs labiausiai norite – tokiu atveju mes tik džiaugiamės su jumis, kadangi labai svarbu, kad pagaliau pavyktų susikurti save tokia, kokia labiausiai Jums patinka.

Tiesa, krūtų didinimas, nors ir labai plačiai išpuoselėta galimybė, vistiek labai dažnai patarinėjama, dėliojami pliusai ir minusai, kurie padeda apsispręsti dėl pasirinkimo. Greitesnėms paieškoms naudinga įvertinti pliusus ir minusus, susižinoti kuo daugiau informacijos, kad pasirinkimas atlikti operaciją arba ją ignoruoti būtų apgalvotas ir galiausiai jaustumėtės rami, kad radote tai, kas Jums labiausiai tinka bei patinka.

  1. Reikia suprasti, kad krūtų didinimas niekaip nepanaikins visų kitų jūsų kūno funkciją. Tai reiškia, kad taip pat maitinamas vaikas be implantų, taip pat jis gali būti maitinamas ir tint implantus. Taigi, jei norite implantų, tačiau planuojate vaiką – nereikia baimintis, nes vienam kitam tikrai nekenkia.

  2. Toliau skaityti „5 tiesos apie krūtų didinimą”