Kokios padangos tinkamos žiemai?

Žiemos sezonas daugeliui iš vairuotojų yra sudėtingas dėl oro sąlygų, todėl reikalingos geros ziemines padangos. Ypatingai atidžiai padangas turi rinktis užmiesčių gyventojai arba tie, kurie nuolat važiuoja blogai valomais ar visai nevalomais keliais. Kokias žiemines padangas pirkti, kad važiuoti žiemos keliais būtų saugu?

Padangos saugiai kelioneiŠiuo metu parduotuvėse yra labai didelis pasirinkimas įvairių padangų. Galima jas pirkti tiek internetu, tiek ir paprastose parduotuvėse, kuriose prekiaujama padangomis. Prieš pradedant tinkamų padangų paiešką, reikia pagalvoti ne tik kokiais keliais dažniausiai tenka važinėti, bet ir tai, koks yra jūsų gyvenimo būdas. Jeigu vairuojate daugiausia mieste, kur gatvės gerai ir nuolat valomos, tai galima rinktis iš tokių padangų, kurios pagamintos iš kietesnio mišinio. Kieto mišinio padangos pritaikytos gerai valomiems keliams. Be to, tokios padangos turi gerą sukibimą su šlapiu asfaltu ar sniegu bei turi neblogą sukibimą su ledu. Reikia paminėti ir tai, kad šios padangos pasižymi ir dar viena puikia savybe – ilga ekpsloatacija. Jeigu važiuojama dažniau tokiais keliais, kurie nėra itin gerai ir dažnai valomi, tai reikėtų ieškoti tokių padangų, kurios yra pagamintos iš vidutinio kietumo mišinio. Beje, tokio mišinio padangos taip pat pritaikytos labiau miesto gyventojams. Vertinant sukibimą su šlapiu asfaltu ar sniego bei ledo padengtu keliu, tai galima sakyti, kad tokios padangos yra vidutiniško sukibimo. Tuo tarpu gyvenantiems už miesto ribų, kur keliai retai ir ne taip gerai valomi, turėtų rinktis minkšto mišinio žiemines padangas. Jų yra geras sukibimas su snieguotu ar ledu padengtu keliu. Tokios ziemines padangos bus puikus pasirinkimas kaimo vietovėse. Tiesa, esant šlapiai kelio dangai sukibimo savybės prastėja. Jeigu važiuojama visai nevalomuose keliuose ir dažnai būna kelias padengtas ledu ar sniegu, tai geriausias sukibimas bus važiuojant su dygliuotomis padangomis.

Dažnai vairuotojai nežino, kur geriausia pirkti ar ieškoti padangų tinkamų žiemos sezonui. Viskas priklauso nuo jūsų turimo laiko ir pageidaujamų gamintojų ar kitų jums svarbių kriterijų, kuriuos taikote padangoms. Svarbu pirkti naujas, o ne naudotas padangas, nes mažėja teigiamos savybės, kuriomis pasižymi padangos. Šiuo metu labai patogu padangas pirkti internetu, nes galima greitai rasti kokybiškas padangas už gerą kainą. Visais atvejais geriausia pirkti naujas ir kokybiškas, tai reiškia originalias padangas. Atsiminkite, kad svarbiausia važiuojant žiemos keliais yra aukštos kokybės žieminės padangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *