Kodėl verta moterims dovanoti gėles?

Ne kiekvienas vyras supranta, kad geles i namus Klaipeda ar kitame mieste gali iš esmės pakeisti gyvenimą ir pagerinti jo kokybę. Juk darnūs santykiai namuose su antrąja puse iš tiesų yra labai reikalingas dalykas, ar ne? Štai dėl ko dovanoti gėles tikrai reikia. Štai keletas priežasčių, kodėl.

Staigmena – geriausia dovana

Gėlių pristatymas KlaipėdojeĮsivaizduokite savo mylimosios veidą, kai jai į namus ateina geliu pristatymas Klaipeda. Tai bent nustebtų, ar ne? O jos gyvenimas ar tikrai kupinas staigmenų? Jeigu ji šiuo metu dalyvauja TV projekte ir jo baigtis nesurežisuota, tuomet gal staigmenų ir netrūksta. Bet šiaip visi žmonės dažniausiai gyvename vadinamojoje rutinoje. Iš tiesų, tai tiesiog mums patogiu būdu sutvarkytas ir disciplinuotas grafikas, kurio stengiamės laikytis, norėdami spėti per dieną skirti laiko visiems, kam jo reikia, ir padaryti viską kuo geriau. Tačiau toje nusistovėjusioje harmonijoje kartais gali pasklisti ir nuobodulys. Štai kodėl netikėtai į namus atvežta raudonų rožių puokštė taip ją nustebins, kad net privers į instagram tinklą įsidėti nuotrauką tų gėlių. Net jeigu mes sakome, kad netikėtumų nemėgtame, išties labai dažnai kažkas viduje jų ilgisi. Tik norisi, žinoma, kad tie netikėtumai būtų malonūs.

Apsidžiaugs taip pat, tad geriau dovanoti gėlę

Kita priežastis, dėl ko verta dovanoti gėlę, tai dėl to, kad tokiu būdu jūs tikrai lengvai išsisuksite ir patenkinsite moters troškimą kažką gauti. Ne veltui pasaka apie auksinę žuvelę pasakoja istoriją apie moterį, kuri norėjo visko per daug. Tačiau auksinė žuvelė neprivalo pildyti visko, ko tik norėsis, nes kaip paaiškėja, po kurio laiko naujas gautas dalykas galiausiai atsibosta. Tas pats galioja ir vis naujų dalykų trokštantiems vyrams. Tad koks tikslas pirkti automobilius, brangius papuošalus ar keliones, jeigu praėjus senaties terminui – savaitei – vis tiek jau bus nuobodu. Verčiau pirkti gėles. Jos iškart pradžiugins ir džiaugsmo užteks tiek pat laiko.

Kiekviena moteris trokšta naujienų ir romantikos

Gal kaltos visos tos pasakos, kurias teko skaityti vaikystėje, o gal romantiški filmai, tačiau galiausiai kiekviena moteris, kaip ir kiekvienas vyras, trokšta bent kažkokios romantikos. Ir ją gali suteikti net ir graži puokštė gėlių.

Jūs pasijausite gerai, padarę gerą dalyką

Užkirsite kelią priekaištams, kad nieko nedovanojate. Jausitės vyriškai, pasveikinę damą. O taip pat, sakoma, gėris grįžta atgal. Taigi, jeigu jūs darote gero, ir dėl jūsų kažką padarys.

Viena mintis apie „Kodėl verta moterims dovanoti gėles?“

  1. Nesunku įsivaizduoti kaip nustebtų mylimas žmogus, gavęs gėlių, tiesiog būdamas darbe. Geriausia šios paslaugos pusė, kad kurjeris, kuris pristato gėles, bent kelias sekundes išlaiko paslaptį, kam jos skirtos. Tokios staigmenos visada palieka įspūdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *