Kodėl skiriasi net ir tobulos poros?

Skyrybos interneteNet ir tada, kai pora atrodo tobula, skyrybos internete vieną dieną kartais tampa jų pasirinkimu. Mes daug metų juos stebime, pavydime tobulos išvaizdos, charakterių ir interesų dermės, daugybės dalykų. Vadiname juos tobula pora. O vieną dieną sužinome iš apkalbų ar iš interneto, kad jie išsiskyrė. Kas nutinka? Ko nežino net ir tobulos poros, kad ir joms gyvenimo keliai išsiskiria į kitą pusę?

Įsimylėjimą iškelia aukščiau stabilumo

Viena iš priežasčių, kodėl prasideda skyrybos internete ir pas teisininkus – tai neištikimybė. O ji iš niekur neatsiranda. Pirmiausia žmonėms ateina poreikis, tada jie randa, kaip jį patenkinti. Tačiau juk ne visus poreikius mes turime tenkinti, yra tam tikra normų sistema, padedanti gyventi harmoningai. Tai štai pasitaiko vyrų ir moterų, kuriems ima atrodyti, kad pirmojo susižavėjimo, įsimylėjimo jausmas – nuostabiausia laimė gyvenime ir būtent dėl jos verta kovoti ir gyventi. Tobula pora būna beprotiškai įsimylėję santykių pradžioje. Vėliau viskas panyra į kasdienybę. Ir tik išmintingi žmonės moka vertinti tą stabilumą ir dermę. Kitiems ir vėl atrodo reikia naujų drugelių pilve, naujo adrenalino. Taip atsiranda neištikimybė, kuri ir paskatina skyryboms.

Poros gyvenimą nukonkuruoja kiti santykiai

Kai atsiranda vaikų, pora turi mokėti paskirstyti savo laiką, ir nors vaikai yra labai svarbūs, poros gyvenimas neturėtų čia pasibaigti. Juk ne veltui ir lėktuve pirmiausia kaukę liepia užsidėti suaugusiam, tik paskui vaikui. Taigi, šeima ir vaikai bus laimingi, kai tėvai mylės vienas kitą. Todėl jie turi kartais būti egoistiški ir laiką leisti kartu. Būtina kartais porai pabūti vieniems be vaikų. Pasamdyti kartais auklę. Gal atrodo, kad tai labai brangu, bet pagalvokite, kad tai galbūt yra jūsų santykių ir šeimos kaina. Neiti atskirai ir po vieną visur, išeiti ir dviese. Pakviesti tėvus ar kitus gimines vaiko priežiūrai, bet išsaugoti poros gyvenimą. Kartais tobula pora gali subyrėti ir skirtis ir dėl to, kad atsiranda didesnis dėmesys kitiems giminaičiams, tėvams ir pan., ir partneris ar partnerė pamirštami.

Nepriima partnerio tokio, koks jis yra

Kartais vienas iš partnerių ima keistis ir to paties reikalauti ir iš kito. Tačiau to daryti negalima, nes tai kito žmogaus apsisprendimas. Per daug žiūri, kaip gyvena kiti, nori irgi kažko to paties, reikalauja to ir iš partnerio. To tikėtis ir spausti neteisinga, ir toks spaudimas galiausiai sukelia abipusį nusivylimą ir skyrybas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *