Kaip protingai pasirinkti sodybą nuomai

Jei jau dabar žinote, kad vasarą norėsite kažką atšvęsti gamtoje, sodybos nuoma reikėtų pradėti rūpintis iš anksto. Kaip ir žinoti keletą dalykų, kurie padės neapsigauti ir džiaugtis dėl savo pasirinkimo.

Ieškokite sodybos iš anksto

Nauja sodybaVisos praktikos rodo, kad sodybos nuoma imama ieškoti iš anksto. Jei bet kuriuo metu ieškotumėte sodybos nuomos Joninėms, Naujiems metams, Velykoms ar kitoms populiarioms šventėms, pastebėtumėte, kad šioms datoms pasirinkimas labai susiaurėja – daugybė sodybų jau iš seniai būna išnuomotos. Taigi, kiti nesnaudžia. Tas pats galios ir vasaros savaitgaliams ar net šiokioms dienoms, ypač tuomet, kai jos pritrauktos prie valstybinių švenčių. Tad vos tik žinosite šventės datą, imkitės paieškų ir rezervuokite sodybą. Nes tik taip rasite tikrai tinkamą ir už gerą kainą. Gal galvosite – ai, dabar pinigų neturiu, taigi, nieko dar ir nerezervuosiu. Tai nebus geros mintys, kadangi, "likus savaitei" iki šventės ir pagaliau pritaupius pinigų, nebebus iš ko rinktis, nebent tikrai brangių sodybų…

Naudokite optimizuotą paiešką

Patogiausias ir tikslingiausias būdas sodybos paieškai – optimizuota paieška, kuomet ieškoma specializuotoje svetainėje, kurioje yra sudėtos visos sodybos, jų vietovės, kainos, sąlygos… Daug geriau, negu naršant internete vaikščioti į pavienius sodybų puslapius arba ieškoti kažko tokiose vietose kaip skelbimų portalai… Taigi, naudokitės tokiomis sodybomis ir jums bus tikrai daug geriau.

Rinkitės darbo dienas, o ne poilsiadienius

Dar vienas patarimas, norintiems sutaupyti – rinktis ne savaitgalius, o darbo vietas. Vestuves švęsti viduryje savaitės gal ir nebus lengva, nes daug žmonių negalės tiesiog neiti į darbą tomis dienomis. Tačiau jūs labai sutaupysite, pasirinkę tokį sprendimą. Kadangi būtent savaitgaliais sodybos patiria didžiausią susidomėjimą, dėl to ir kainos savaitgaliais kai kur yra didesnės. Pasirinkę sodybą savaitgaliui, dar gal ir susidursite su brangesnėmis visomis kitomis paslaugomis: maistu, muzika, fotografija ir pan. O štai šiokią dieną turėsite daugiau iš ko rintis.

Telefonu pakalbėkite su savininkais

Sodybos nuoma – tai ne skrydis lėktuvu, kur būname laikinai ir su pilotų įgula kalbamės nedaug. Tai dažnai pačių savininkų namai ar pastatai jų sklype. Savininkai linkę viena akimi stebėti šventes. Taigi, jums reikėtų tai apmąstyti ir patikrinti, ar sutampa jūsų ir savininkų "biolaukai". Nebijokite ir paskambinti, pabendrauti, o gal anksčiau atvažiuoti apsižiūrėti. Tuomet klausyti širdies balso, ar norite čia likti ir rezervuoti vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *