Kaip žiemą nesušalti ir atrodyti gražiai?

StriukėsJeigu norite atrodyti gražiai, išskirtinai ir nesušalti, žiemai jums reikės ne tik moteriškos striukės, bet ir dar kelių akcentų.

Išsirinkti universalią labai šiltą striukę arba paltą

Pirmasis žingsnis ruošiantis žiemai turėtų būti geros šiltos moteriškos striukės paieška. Pirmiausiai reikia užsimerkti ir pamiršti viską, ką matėte reklamose, vitrinose, ir pagalvoti, ko iš tikro jums reikia. Kokį gyvenimo būdą gyvenate? Kaip dažnai einate per šaltį, o gal nuolat būnate lauke? Tai atsakys į klausimus, kokio tipo jums reikia šiltosios žieminės striukės: šilčiausios neperšlampamos striukės, galbūt elegantiškų šiltų kailinių, ar gerai pašiltinto klasikinio palto. Visi variantai geri. Tik rinkitės tą šiltąjį rūbą tokį, kad jis būtų ne proginis, o kuo labiau universalus, dažnai dėvimas, visur tinkantis ir prie visko, o ir kokybiškas, tad nenusidėvintis iškart. Universalumą sudarys klasikiniai kirpimai, taip pat kokybiškos pašiltinimo medžiagos, spalvos vientisumas ir suderinamumas su daug kuo (juoda, balta, pilka, ruda).

Ilgas sijonas / suknelė – kaip priderinti?

Dabar į madą atėjus ilgiems sijonams, galbūt dažnai kils klausimas, kaip visa tai suderinti su savo garderobu. Nereikėtų baimintis, kad to nepavyks padaryti, kadangi tikrai yra būdų, kaip šią dilemą išspręsti. Dabar tikrai galite nebijoti, kad iš ilgos striukės ar palto kyšos dar ilgesnis sijonas ar jo atlapai. Vienintelė taisyklė: kad tai būtų tos pačios spalvos audinys, kaip ir pačios striukės. Tuomet viskas bus gražu ir vientisa. Negražu: raudona ilga striukė, iš jos kyšantis ilgas žydras sijonas ir juodos pėdkelnės.

Stilius ir šiluma: kepurė, šalikas, pirštinės

Žiemą be galo svarbu užtikrinti šilumą, turi būti šilčiau, visada tik šilčiau ir šilčiau. Taigi, reikia apšiltinti tas galūnes ir kūno dalis, kurioms to labiausiai reikia. Tačiau taip pat šalikas, kepurė ir pirštinės yra auksiniai žiemiško garderobo elementai, ir jie gali suteikti jums visą stiliaus jausmą. Jūs galite nuspręsti: ar tai bus ryškiaspalviai elementai, ar natūralių spalvų, įsiliejančių į aplinką. O gal tai bus mamos megzti gražūs ir jaukūs rūbai. O gal kažkas su kalėdinių elnių ir kitokių įdomių paveikslėlių vaizdais.

Šilti batai: labai svarbu

Aišku, labai svarbu žiemą užtikrinti kojų šilumą. Dėl to reikėtų ir pasirūpinti šiltais, tačiau taip pat ir puikiai atrodančiais batais. Kartais geriau batams pakloti kelis kartus daugiau, tačiau ir turėti juos ilgai ir užtikrinančius šilumą ir sausumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *