Kaip pasirinkti jums tinkamą šilumos siurblį?

šilumos siurbliaiŠilumos siurbliai yra patogus ir nebrangus būdas šildyti namus. Jie taip pat yra vienas iš efektyviausių būdų šildyti namus neišleidžiant daug pinigų sąskaitoms. Jie naudoja procesą, vadinamą atvirkštiniu šaldymu, kad paimtų energiją iš juos supančio oro ir paverstų ją šiluma, kuri naudojama jūsų namams šildyti. Tai ne tik vienas geriausių ir efektyviausių būdų šildyti namus, bet ir keletas kitų privalumų, pavyzdžiui, jie gali veikti kartu su kitais šildymo šaltiniais, pavyzdžiui, saulės kolektoriais ar malkomis kūrenamomis krosnelėmis. Procesas pakankamai paprastas, tačiau yra daugybė galimybių ir veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš įsigyjant krosnelę. Jei galvojate apie šilumos siurblio įsigijimą savo namams, pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti jums tinkamą šilumos siurblį. Šilumos siurbliai oras vanduo – kiek jie kainuoja?

Nuspręskite, ko reikia, kad šilumos siurblys veiktų

Turite įsitikinti, kad jūsų šilumos siurblys yra pakankamai galingas, kad galėtų šildyti jūsų namus. Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant šilumos siurblį, yra tai, kiek energijos jums reikia namams šildyti. Tai priklausys nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, nuo jūsų namo dydžio, jo izoliacijos, jame gyvenančių žmonių skaičiaus ir vietos, kurioje yra jūsų namas. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kokius kitus šildymo šaltinius naudosite kartu su šilumos siurbliu, pavyzdžiui, saulės kolektorius ar malkomis kūrenamas krosnis. Šilumos siurblio rodiklis tiksliai parodys, kiek energijos jam reikia, kad atliktų savo darbą. Oras vanduo kaina – rinkitės atsakingai.

Apsvarstykite galimybę įrengti "pasidaryk pats

Jei nesate iš tų, kurie kiekvienam smulkiam darbui samdo rangovus, galbūt norėtumėte apsvarstyti galimybę įrengti "pasidaryk pats". Jei turite pagrindinį supratimą, kaip veikia šilumos siurblys, tai puiki galimybė. Nors įrengimas gali būti šiek tiek sudėtingas, tačiau, atlikdami jį patys, galite sutaupyti daug pinigų įrengimo išlaidoms. Jei nuspręsite tai daryti patys, įsitikinkite, kad žinote visus su tuo susijusius pavojus, ir gerai supraskite, kaip veikia šilumos siurblys ir kaip jį reikia prijungti prie namų elektros tinklo.

Žinokite, kuo skiriasi inverteriniai ir neinverteriniai šilumos siurbliai

Inverteriniai šilumos siurbliai yra dažniausiai naudojami šilumos siurbliai, o neinverteriniai – rečiau. Inverteriniuose šilumos siurbliuose įmontuotas kompiuteris, kuris leidžia siurbliui puikiai valdyti elektros ir šilumos srautą. Tai reiškia, kad elektra naudojama tik tada, kai jos reikia, o tai leidžia sutaupyti pinigų sąskaitoms už elektrą. To neturi neinverteriniai siurbliai. Jei gyvenate ypač karštoje ar šaltoje vietovėje, galbūt norėsite investuoti į inverterinį šilumos siurblį, kad visus metus gautumėte pastovų šilumos kiekį. Jei gyvenate vietovėje, kurioje temperatūra per metus labai nesiskiria, tuomet neinverterinis šilumos siurblys yra geras pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *