Kaip išsirinkti tinkamus kvepalus moterims?

Ar žinote, kokie kvepalai puikiai tinka jūsų žmonai, draugei ar geriausiai draugei? Ar žinote, kokie kvapieji aliejai ir esencijos idealiai tinka moterims? Ar suprantate kvapo galią ir žinote, kaip parinkti jai tinkamus kvepalus? Jei į bet kurį iš šių klausimų atsakėte teigiamai, šis straipsnis skirtas jums. Tai vadovas, kaip suprasti moteris ir ištobulinti savo kvapų pojūčius. Jame sužinosite, kaip išsirinkti jai tinkamus kvepalus – nuo saldžios vanilės iki aštrių gvazdikėlių. Perskaitę jį, negalėsite nustoti galvoti apie kvapus, kurie skleidžia tam tikrą žinutę. Norėsite užrištomis akimis pasiimti keletą kvepalų buteliukų, kad niekas negalėtų atimti to, kas ant jų taip gražiai kvepia.

KvepalaiKaip atrodo tobuli kvepalai moterims?

Tobuli kvepalai moterims yra ne mokslas, o menas. Turite atkreipti dėmesį į individualius kiekvienos moters, su kuria susitikinėjate ar gyvenate, kvapus ir niuansus. Turite sugebėti tiksliai atpažinti kvapą, nuo kurio dilgčioja oda ir varva nosis. Tai lygiai taip pat, kaip ruošti maistą konkrečiam žmogui – turite mokėti atpažinti kvapus, kurie jį džiugina, ir norite juos atkartoti savo partneriui. Štai keletas pavyzdžių: – Jei jūsų antroji pusė mėgsta maistą, kuriame gausu prieskonių ir aštriųjų pipirų, pabandykite prie jų priderinti keletą turkiškų violetinių. Šiltas ir aštrus kvapas puikiai derės su jų karštį mėgstančia prigimtimi. – Jei jūsų antroji pusė mėgsta teptis odekolonu, prieš mylėdamiesi turėtumėte pabandyti užsidėti "Erdem". Saldus ir gaivus kvapas primins jūsų partneriui apie jį supančias atviras erdves ir gamtą, todėl jis jausis laisviau. – Jei jūsų antroji pusė mėgsta smilkalus, prieš mylėdamiesi turėtumėte pabandyti užsidėti jo ar jos mėgstamus smilkalus. Sodrus ir apgaubiantis kvapas nukels jūsų partnerį į visai kitą pasaulį, todėl jis jausis saugus ir atsipalaidavęs. Nišiniai kvepalai moterims už gerą kainą.

Kvepalai moterims yra meno forma, o ne mokslas

Būdama savo partnerio partnerė, turite unikalią galimybę suprasti subtilius visų rūšių kvapų skirtumus. Turėtumėte sugebėti nustatyti, kokie kvapai patinka jūsų partneriui ir kodėl. Kai suprasite, kokie kvapai jūsų partneriui sukelia stipriausius jausmus, galėsite pagal tai pritaikyti savo kvepalų pasirinkimą. Štai keletas priežasčių, kodėl kvepalai yra tokia svarbi moters grožio režimo dalis: Kvepalai sukuria nuotaiką. Kvepalai gali pakeisti jūsų nuotaiką ir užduoti toną visai likusiai dienai. Jei jūsų partnerio mėgstami kvepalai yra ir vienas mėgstamiausių jūsų kvapų, maloniai kvepėsite ir sekso metu, ir po jo. Kad išliktumėte susikaupę. Visi kvepaluose esantys kvapai ir jų deriniai yra apgalvoti. Kvepalai moterims ir rinkos tendencijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *