10 svetainių, kurios gali padėti jums sukurti jūsų svetainę

PuslapiaiKaip maža įmonė tikriausiai neturite laiko ar išteklių kurti savo svetainę. Tačiau, jei norite sėkmingai veikti šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje, turėti e. parduotuvės svetainę yra beveik būtina. Svetainė yra pirmas dalykas, kurį potencialūs klientai pamato, kai įveda jūsų įmonę į „Google”, ir pagrindinis šaltinis, iš kurio jie gali sužinoti apie jūsų įmonę. Be jos žmonėms beveik neįmanoma sužinoti, kas esate ir ką darote. Jei neturite laiko ar išteklių savo svetainei sukurti, tai nereiškia, kad negalite jos greitai sukurti. Yra daugybė svetainių, kuriose siūlomos lengvai naudojamos ir nedaug kainuojančios svetainių kūrimo programos. Naudodamiesi šiomis paslaugomis per dieną ar dvi galite sukurti puikiai atrodančią svetainę, kurioje lankytojai galės tyrinėti informaciją apie jūsų verslą, pirkti produktus tiesiai iš jūsų ir bendrauti su jumis per socialinės žiniasklaidos kanalus, pavyzdžiui, „Facebook” ar „Twitter” . Internetinių svetainių kūrimas už gerą kainą.

„Shopify”

Jei norite pradėti pardavinėti produktus, jūsų svetainė turi būti integruota su pirkinių krepšeliu ir mokėjimo sistema. Yra daug svetainių kūrėjų, siūlančių integruotus pirkinių krepšelius ir mokėjimo galimybes. Vienas geriausių e. prekybos svetainių kūrėjų yra „Shopify”. Su ja galite susikurti svetainę ir ji bus integruota su tokiomis mokėjimo sistemomis kaip „PayPal” ir „Stripe”. Joje taip pat bus integruotas pirkinių krepšelis, kuris leis jums parduoti ir siųsti produktus tiesiai iš svetainės. Vienas geriausių „Shopify” dalykų yra tai, kad ji turi labai didelę ir aktyvią naudotojų bendruomenę. Jei kada nors kiltų klausimų, kaip naudotis „Shopify” platforma, atsakymą galite rasti „Shopify” forume. Tai viena naudingiausių ir aktyviausių interneto bendruomenių, skirtų smulkiojo verslo savininkams.

„Squarespace”

Jei nesate suinteresuoti savo svetainėje pardavinėti produktų, bet vis tiek norėtumėte talpinti svetainę, „Squarespace” yra puikus pasirinkimas. Dažniausiai ji naudojama svetainei, kurioje daugiausia dėmesio skiriama informacijai rodyti, pavyzdžiui, tinklaraščiui arba paslaugų portfeliui, talpinti. Squarespace yra svetainių kūrėjas, siūlantis daug funkcijų labai intuityvioje sąsajoje. Ją dažniausiai naudoja tinklaraštininkai ir fotografai, norintys sukurti gražias ir daug informacijos turinčias svetaines. Ji taip pat turi daug e. prekybos funkcijų, kurias galite naudoti, jei nuspręsite savo svetainėje pardavinėti produktus.

„Weebly”

Weebly yra dar viena iš geriausių svetainių kūrimo platformų. Tai taip pat puiki tinklaraščių platforma, orientuota į informacijos pateikimą. Jei nesate suinteresuoti produktų pardavimu, „Weebly” yra puiki galimybė talpinti svetainę, kuri labiau skirta informacijai rodyti, o ne tiesioginiams pardavimams. Weebly turi daug tokių pačių e. prekybos funkcijų kaip ir tokios paslaugos kaip Squarespace. Ją tikrai verta išbandyti, ypač jei jus labiau domina tinklaraščių rašymas, o ne produktų pardavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *