Ką pamatyti Palangoje?

Palanga – kurortinis miestas šalia Baltijos jūros, kuris tapo turistų traukos centru. Dažnai ieškomas ne tik geras viešbutis Palangoje, bet ir lankytinų vietų sąrašas. Planuojant viešnagę randamas pakankamai didelis pasirinkimas įvairių lankytinų vietų.

Jono Basanavičiaus gatvė yra viena iš lankomiausių vietų, todėl, jei atvykote į Palangą, tai pasivaikščioti šia gatve tiesiog būtina. Tai pagrindinė gatvė, kuria einant nueinama prie jūros. Čia yra labai daug įvairių kavinių, barų ir kitų pramogų vietų. Einant ja iki jūros prieinama dar viena lankytina vieta – Palangos tiltas. Nesvarbu ar ateisite ryte pasitikti tekančią saulę, ar ateisite vakare ją palydėti, tačiau visuomet vaizdas žvelgiant nuo tilto bus nuostabus. Be to, pasibuvimas taip arti gamtos suteiks daug gerų emocijų. Prie tilto esančiame skvere stovi skulptūra „Jūratė ir Kastytis“.

ViešbutisPalangos gintaro muziejus įkurtas gražiame istoriniame grafo F. Tiškevičiaus rūmuose. Tai vienas lankomiausių muziejų ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje. Jame galima apžiūrėti didelę gintaro kolekciją. Be to, šie rūmai su muziejumi yra nuostabaus grožio Birutės parke, tad išėjus iš muziejaus galima pasivaikščioti ir pasigrožėti gražia gamta. Parkas įkurtas buvusio šventojo Birutės miško ir kalno vietoje. Kiekvienais metais Birutės parkas gražinamas, todėl lankytojai kasmet gali pamatyti vis gražėjančius gamots vaizdus. Daugybė augalų rūšių, kurie nuolat kinta ir džiugina savo žydėjimu ar vešėjimu bei tvenkiniai sukuria nepakartojamos vietos vaizdą.

Be šių svarbių lankytinų vietų, kurios turi istorinę vertę, reikia paminėti ir muzikinį fontaną. Tai smagi pramoga tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Tai šviesos ir muzikos šou. Iš esančio grojaraščio galima užsisakyti SMS žinute patikusią dainą ir pagal ją fontanas skleis šviesas ir vandens sroves. Taip pat nustatytu laiku būna ir nemokama programa, kuri sutraukia minias smalsuolių.

Kai jau žinomos vietos, kurias reikia pamatyti, tai metas pagalvoti apie nakvynę. Tinkamas viešbutis Palangoje randamas lengvai ir paprastai. Tik reikia žinoti, kad kiekvienas turi rinktis pagal tai, kas jam labiausiai tinka. Taigi, rinkitės viešbutį, kuris yra jums tinkamoje t.y. patogioje vietoje. Taip pat pasirinkti reikia ir pagal esamus patogumus bei kainą. Pasiūlymų rya daug, tik svarbu žinoti, kad visada verta rezervuoti nakvynę iš anksto. Taip galima išvengti daugybės netikėtumų, kai nerandama laisvų vietų ar kaina per didelė, nes labai daug norinčių tuo metu apsistoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *