Ką daryti, kad Google paieška lengviau rastų jūsų svetainę?

Visuomet tikimasi, kad internetinė svetainė sulauks kiek įmanoma didesnio lankytojų srauto, todėl svarbu pasirūpinti, kad Google paieška ir kitos paieškos sistemos jūsų internetinę svetainę „išmestų“ kiek įmanoma aukštesnėse pozicijose. Tą galima pasiekti pasirinkus seo optimizavimą paieškos sistemoms: jei kreipsitės į patyrusius seo specialistus, tai tikrai nebus sunkiai pasiekiama.

Kodėl taip svarbu atlikti seo optimizaciją?

Tuo atveju, jei Google paieška jūsų internetinę svetainę parodys tik antrajame ar dar tolimesniame rezultatų puslapyje, natūralu, kad lankytojų srautas bus labai nedidelis, todėl didelio susidomėjimo siūlomomis prekėmis ar paslaugomis tikrai negalėsite tikėtis. Visai kas kita, jei nuspręsite pasinaudoti seo meistrų paslaugomis – jie galės garantuoti, kad jūsų internetinė svetainė atsidurtų kuo aukštesnėse paieškos pozicijose. Jei nutiktų taip, kad jūsų internetinė svetainė atsidurtų pirmojoje pozicijoje, galėsite būti užtikrinti, kad net trečdalis konkretų raktažodį įvedusių interneto vartotojų apsilankys būtent jūsų svetainėje.

Didelį dėmesį skirkite svetainės turiniui

Nors gana dažnai manoma, kad į aukštesnes pozicijas padės pakilti itin didelis atgalinių nuorodų skaičius, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Kur kas svarbiau yra tai, kad atliekant įvairius seo žingsnius pakankamai daug dėmesio būtų skiriama kokybei, ir tokiu atveju galėsite tikėtis tikrai palankių rezultatų. Jei internetinėje svetainėje talpinsite tam tikrus tekstus, svarbu pasirūpinti, kad jų turinys būtų kokybiškas bei pritaikytas paieškos sistemoms. Tai anaiptol nereiškia, kad talpinami tekstai turi būti raktažodžių turinys – rašant straipsnius pirmiausia reikėtų galvoti ne apie paieškos robotukus, bet apie realius asmenis, kuriuos gali sudominti jūsų pateikta informacija.

Galite išbandyti Google reklamą

Jei jūsų internetinė svetainė yra ganėtinai nauja, praeis šiek tiek laiko, kol Google paieška pagal tam tikrus raktažodžius galės rasti jūsų puslapį. Jei norite, kad pakankamai didelio lankytojų srauto sulauktumėte jau dabar, tokiu atveju gali pasiteisinti Google reklama, kuri padeda pasiekti pakankamai greitų rezultatų. Naudodamiesi Google paieška interneto vartotojai pagal tam tikrus raktinius žodžius galės rasti jūsų internetinę svetainę (užsakant šią reklamos formą bus pasirenkami konkretūs raktažodžiai). Palanku yra tai, kad šios reklamos kaina yra ganėtinai nedidelė, o ją užsakius pinigai yra nuskaičiuojami ne už reklamos parodymus, bet už jos paspaudimus.

Taigi, jei siekiate, kad Google paieška jūsų internetinę svetainę leistų rasti kuo paprasčiau, pravartu pagalvoti apie seo optimizaciją arba apie Google reklamos užsakymą (abi šios galimybės taip pat gali būti derinamos tarpusavyje).

Straipsnis parengtas pagal Digital Star.

Apie įvairias įdomybes, susijusias su Google paieška, skaitykite šioje nuorodoje : https://www.digitalstar.lt/blogas/google-paieska/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *