Interneto technologijos

InternetasNorėdami įsigyti internetą, ar jį pakeisti nauju, dažnai susiduriama su problema, kad nežinoma, kokį interneto tipą vertėtų pasirinkti. Šiame straipsnyje pateiksiu visas interneto technologijas, apie kurias reikėtų žinoti, norint įsigyti labiausiai savo poreikius tenkinantį internetą. Daugiau informacijos apie pačius interneto namams planų tiekėjus, sužinosite užėję į myPlan internetinę svetainę.

Šviesolaidinis internetas. Šiuo metu, tai greičiausia ir pažangiausia interneto technologija. Šis internetas, dažniausiai įvedamas tik miesto gyventojams. Dabar, galima pasirinkti net iki 1Gb/s greitį išvystantį interneto planą. Duomenys perduodami optiniais laidais, kas ir leidžia išvystyti tokį greitį bei užtikrinti interneto veikimo stabilumą.

Plačiajuostis internetas. Plačiajuostis internetas, dažniausiai įvedamas tose vietovėse, kuriose nėra galimybės įvesti šviesolaidinio interneto. Modernūs interneto planai, plačiajuostį interneto tinklą siūlo su VDSL ir S-VDSL technologijomis. Šiuo metu, Lietuvoje plačiajuostis internetas yra pasiekiamas daugiau nei 70 tūkstančių gyvenviečių ir šis skaičius auga. Didžiausias išvystomas greitis yra 250 Mb/s.

Hibridinis internetas. Tai unikalus interneto pasirinkimas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šis interneto tipas, leidžia plačiajuostį internetą patobulinti, prie jo pridedant 4G mobiliuosius duomenis. Tai leidžia padidinti interneto spartą iki 100 Mb/s greičio bei suteikti jam stabilumo. Šis sprendimas, dažniausiai yra siūlomas klientams, kurie neturi galimybės įsivesti šviesolaidinio interneto, arba naujos kartos hibridinio interneto. Norėdami sužinoti, kurie interneto tiekėjai, siūlo hibridinio interneto įsivedimą, užeikite į myPlan internetinę svetainę.

4G interneto planas. Šis internetas yra puikus pasirinkimas, jeigu nenorima prisirišti prie namų. Šio plano pagalba, internetu galėsite naudotis bet kur, kur tik būsite: kavinėje, gamtoje ar kaime. Žinoma, nuo vietovės skirtingumo, gali keistis pats interneto greitis ir stabilumas.

Internetas su išmaniąja televizija. Daugelis telekomunikacinių bendrovių, kurios teikia internetą, suteikia galimybę, kartu įsigyti ir išmaniąją televiziją. Tai leis, ne tik turėti internetą, bet tuo pačiu ir įsigyti televiziją su papildomomis funkcijomis: laidų išsaugojimu, atsukimu ir žinoma, turės prieigą prie pačio interneto. Šis paketas, yra siūlomas išrankiems klientams, kuriems už mažesnę kainą, yra siūloma įsigyti daugiau pridėtinės vertės.

Daugiau, apie kiekvieną iš šių interneto technologijų, galite sužinoję, paskambinę bet kuriam interneto tiekėjui. Jis suteiks jums papildomos informacijos. Norint sužinoti, kokie interneto planai galimi Jūsų gyvenamojoje vietovėje bei kokius pasiūlymus jie teikia, siūlome užsukti į myPlan. Čia visi populiariausi interneto tiekėjai vienoje vietoje, todėl galėsite lengviau išsirinkti internetą, kuris atitiktų būtent Jūsų asmeninius poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *