Interneto technologijos

InternetasNorėdami įsigyti internetą, ar jį pakeisti nauju, dažnai susiduriama su problema, kad nežinoma, kokį interneto tipą vertėtų pasirinkti. Šiame straipsnyje pateiksiu visas interneto technologijas, apie kurias reikėtų žinoti, norint įsigyti labiausiai savo poreikius tenkinantį internetą. Daugiau informacijos apie pačius interneto namams planų tiekėjus, sužinosite užėję į myPlan internetinę svetainę.

Šviesolaidinis internetas. Šiuo metu, tai greičiausia ir pažangiausia interneto technologija. Šis internetas, dažniausiai įvedamas tik miesto gyventojams. Dabar, galima pasirinkti net iki 1Gb/s greitį išvystantį interneto planą. Duomenys perduodami optiniais laidais, kas ir leidžia išvystyti tokį greitį bei užtikrinti interneto veikimo stabilumą.

Plačiajuostis internetas. Plačiajuostis internetas, dažniausiai įvedamas tose vietovėse, kuriose nėra galimybės įvesti šviesolaidinio interneto. Modernūs interneto planai, plačiajuostį interneto tinklą siūlo su VDSL ir S-VDSL technologijomis. Šiuo metu, Lietuvoje plačiajuostis internetas yra pasiekiamas daugiau nei 70 tūkstančių gyvenviečių ir šis skaičius auga. Didžiausias išvystomas greitis yra 250 Mb/s.

Toliau skaityti „Interneto technologijos”