Interneto svetainė – kodėl jums jos reikia

BonaDar prieš dvidešimt metų žmonės, kurie dirba tokiose įmonėse kaip bonasolutions.eu, galbūt nebūtų įsivaizdavę, kad ateities darbas bus tinklapių kūrimas. Apskritai, tai karta, kuri gimė tada, kai dar nebuvo interneto, gal būtų nepatikėjusi, kokia skaitmeninė ateitis jų laukia, ir kad interneto puslapis iš tiesų bus būtinas kiekvienam žmogui, kiekvienam verslui. Kalba eina ne tik apie socialinius tinklus, bet tiesiog apie interneto svetaines.

Socialinės medijos ar svetainės

Dažnai galima skaityti visokių rinkos analizių, kurios kelia klausimą, ar verta šiuolaikiniam verslui iš viso turėti interneto svetainę, jeigu tiek daug dalykų žmones pasiekia per feisbuką. Tačiau paaiškėja, kad tikrai verta, kadangi feisbuku visgi naudojasi ne visi. Be to, ten yra ribotas formatas. Taip pat daugybei žmonių didesnį pasitikėjimą ir solidumą kelia būtent tai, kad kažkas turi interneto svetainę. Verslas be interneto svetainės atrodo prastai – tą tenka pripažinti. Tad jeigu prieš 15 metų buvo svarbu nusipirkti reklamą radijo laidose, tai dabar svarbiausia yra tinkamai integruotis interneto dirvonuose.

Reikia, kad būtų teisingai išdėstyta informacija

Ko reikia gerai interneto svetainei? Mes sakytume, kad tiesiog empatijos ir pagarbos lankytojams, kurie ten užsuks. Jūs aišku norėsite jiems įbrukti savo paslaugas, tačiau nedarykite to taip akivaizdžiai ir leiskite žmonėms patiems pamatyti, kas yra svarbu ir reikalinga jūsų versle. Niekam neįdomu jūsų vizija, misija ir kažkas dar, nes tą patį galima paskaityti kitur. Be to, jūs tikrai nerašysite, kad jums svarbu pinigai, pelnas ir pigios žaliavos. Jūs rašytumėte ten tą patį, ką ir visi – kokybė, klientų aptarnavimas, socialinė atsakomybė ir t. t. Tačiau tai tik vienas iš pavyzdžių informacijos, kurios nereikia dėti į interneto svetainę. Jeigu gerbiate savo klientus, jūs žinote, ko jiems reikės. Jie norės sužinoti tiesą apie paslaugas ar prekes, sužinoti kainas, sužinoti galimybes gauti tai, ko jie nori. Jiems reikės jūsų kontaktų, darbo laiko ir turbūt jie norės matyti jūsų oficialius rekvizitus, kad, esant poreikiui, jūsų paieškotų internete ir paskaitytų, ar nesate kokie sukčiai. Tad neperkraukite informacijos.

Vizualinis patrauklumas

Būtent tai, kaip vizualiai bus išplanuoti šie svarbiausi dalykai, ir nulems, ar žmonės išsigandę pabėgs iš svetainės, ar apsilankę ten iš karto ras viską, ko reikia, ir tada galės judėti toliau. Nuspręsti, ar nori tęsti su jumis pažintį, ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *