Įdomios dovanos gimtadieniui

Saugus telefonasArtėja draugo gimtadienis, ir jūs negalite apsispręsti, ką jam padovanoti? Tokios smulkmenos kaip dėklai telefonams, raktų pakabukai, telefoną sauganti plėvelė, kiti dalykai gali tapti nedidelėmis, bet charakteringomis dovanomis.

Dėklai telefonams

Kartais atrodo, kad dėklai telefonams yra tik praktiškas daiktas, su kuriuo nieko nepradžiuginsi. Tačiau pamirštame, kad be puikios apsauginės funkcijos, telefono dėklas taip pat turi ir estetinę. Jeigu mokate ieškoti, gerose interneto parduotuvėse tikrai nesunkiai rasite puikių gamintojų ir pardavėjų, kurie gali suteikti pačius geriausius dėklus telefonams, su labai skirtingomis išvaizdomis. Tai gali būti ir koks nors stilingas vienos spalvos dizainas, gali būti ir kažkas kito. Taigi, visiems, kam tikrai labai patinka telefonų dėkliukai, tikrai galima nupirkti ir dar vieną dovanų. Nupirkite jį madingą, su kosmoso, kalnų ar gamtos „printais“ ir pamatyste, kad gražiai papuoštas telefonas ne tik bus saugus, bet ir labai džiugins akį. Juk gerų dalykų nebūna per daug, o tokie yra ir dėklai telefonams.

Raktų pakabukai su inicialais

Galvojate, kad tik neįdomūs žmonės dovanoja raktų pakabukus? Tikrai ne, nes originalus raktų pakabukas, arba pakabukas prie telefono, gali būti jūsų skiriamasis ženklas. Geri žodžiai, saugantys žodžiai, meilės kupini žodžiai – jie gali lydėti mus visą gyvenimą, jie gali būti su mumis visą laiką. Todėl raktų pakabukai yra dar vienas dalykas, kuris gali mums būti gražia ir simboliška, ir praktiška dovana.

Dovanų kuponai

Kai tikrai nežinote, ką padovanoti, visada galite dovanoti kuponus. Dabar yra labai daug gerų interneto parduotuvių, kur ne vienas žmogus galėtų įsigyti kažką tikrai labai malonaus. Tad kodėl gi jums nepadarius malonaus darbo, ir tiesiog neįsigijus to tikrai gero dovanų kupono? Pagalvokite, kas patinka jūsų draugui ar draugei? Grožis ir kosmetika? Tuomet reikės dovanų kupono į elektroninę kosmetikos parduotuvę. O gal – tai galėtų būti kažkas kitas, tarkime, tai galėtų būti technologijos? Gal turite draugą, bičiulį, kuriam patinka technologijos? Aišku, už 20 eurų, kuriuos galite skirti dovanai, gerų technologinių stebuklų neprisipirksite. Bet už tiek galima įsigyti tikrai naudingų ir vertingų priedų. Taigi, kuponas į elektroninę telefonų priedų parduotuvę irgi geras variantas. O gal turite iš tiesų nemažą sumą, kurią norėtumėte skirti dovanai? Tuomet galima dovanoti ir kuponą kokiai nors kelionei. Kaip visada, viskas priklauso ir nuo to, kas ir koks yra jūsų bičiulis, bei taip pat – kiek galite pinigų skirti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *