Idėja šventėms: vakarėlis laive

LaivybaJei vi dar neturite geriausios šventės idėjos, tačiau jums reikia surengti puikų vakarėlį, pagalvokite apie keliones laivu variantą. Tai neįprastas, tačiau tikrai labai šaunus, įdomus dalykas. Keliaudami laivu galėsite pasidairyti po nuostabias vietas, o taip pat ir atšvęsti savo šventę.

Geriausi Lietuvos uostai

Kur įmanoma išsinuomoti laivą? Visi žino, kad prieplauką turi Kauno marios. Tačiau marių nepalyginsi su jūra. Todėl geriausia imones svente Klaipedoje laive turėtų įvykti. Ten rasite didžiausią ir geriausių laivų pasirinkimą. Ten susidursite su tikra jūrine laivyba. Ten galėsite ir pasivaikščioti po Klaipėdą, kuris, iš pirmo žvilgsnio, bus netgi kažkiek nelietuviškas. Atrodys, tarsi būtumėte Vokietijoje! Tą pojūtį Klaipėdoje nuolatos suteikia jų puiki šiaurietiškos gotiškos, vokiška architektūra. Tačiau laivas yra dar kitoks pojūtis ir jeigu niekada to nebandėte – pats metas pabandyti savo šventę atšvęsti laive.

Kam patiks toks vakarėlis

Taigi, keliones laivu turės savo pliusų ir minusų. Jums tikriausiai patiks toks vakarėlis, kuriame galėsite atsipalaiduoti, jeigu atitiksite kai kurių žmonių požymius. Visų pirma, turėtumėte žinoti, kad tikrai nesergate jūros liga. Būtent ji gali sugadinti poilsį laive, ir, aišku, taip ne kartą jau yra ir nutikę. Taip pat jums reikėtų būti mėgėju kažko nekasdieniško. Žmogumi, kuriam pasiūlius rinktis – pasėdėjimą prie krosnies su arbatos puodeliu ar kopimą į sniegynų kalną – jis rinktųsi ir antrąjį, arba bent jau jo neatsisakytų. Vakarėlis laive, žinoma, turi savo išskirtinumą. Toks vakarėlis paprastai mažiau patinka tiems, kas visiškai nejuda, nekiša nosies į lauką ir bijo kažko naujo. Tačiau tokių žmonių labai mažai. Gera proga laive padaryti įmonės vakarėlį – suteikti savo darbuotojams išskirtinumo pojūtį.

Šventės proga: Nauji metai, Kalėdos

Kokia proga daryti šventę? Galima tą daryti iš Kalėdų ar Naujųjų metų proga. Įsivaizduokite, kaip nuostabu iš laivo stebėti krante į dangų kylančius fejerverkus. Jų Klaipėda niekada nepagaili ir mėgsta pašaudyti į orą. Tai nuostabus reginys ir jūs galite pasijusti kaip sapne ar nuostabioje svajonėje. Taigi, pagalvokite, ar ne metas Naujuosius sutikti ant vandens. Tik paskubėkite, tai pasiūlymas, viliojantis daug ką, todėl gali būti ir greitai rezervuotas.

Kodėl verta nuomotis valtį žiemą?

Aišku, dauguma žmonių mieliau vakarėlius laive švęstų vasarą. Tačiau ir žiemą laive įdomu, nes iš ten atsiveria visai kitokie kraštovaizdžiai, kitokios panoramos su daugiau sniego, baltumo ir ramybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *