Į užsienį – su išsinuomotu automobiliu

Jie ketinate per šventes keliauti kažkur į užsienį, geras pasirinkimas gali būti automobiliu nuoma. Nors daug žmonių gali galvoti, kad kelionei puikiai tiks ir jų pačių automobilis, tačiau yra puikių neginčijamų įrodymų, kodėl verčiau nuomotis. Aišku, ne kiekvienu atveju, bet neretai tinka.

Per šventes kartais keliaujame ne tik Lietuvoje

Nuomos paslaugosApsižvalgę https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma/, pamatysime daug šaunių variantų, kurie galėtų padėti mums iškeliauti į užsienį su naujais ratais. Gal jums reikia naujos reprezentuojančios mašinos? Gal keliausite į verslo susitikimą užsienyje? Tuomet tikrai geriau važiuoti su nuomota mašina. O gal planuojate kelionę su šeima. Prieš šventes sujudimas jaučiamas visose srityse: ir darbuose, kurių krūvis paauga, ir prekyboje, ir pirkimuose, ir keliuose. Visiems yra daugiau reikalų, visi važiuoja į vieną ar kitą pusę ir taip užkemša kelius. Tačiau ne visos kelionės yra tik pas gimines į kaimą. Kai kam tenka keliauti ir į užsienį.

Kokio reikia automobilio kelionei?

Geriausiai žinote jūs, ar keliaujate su 9 giminėmis, ar vienas į verslo kelionę. Tačiau visų pirma, reikia gero automobilio. Ne 1980 m. gamybos ir nesurūdijusio, kasmet technikinę praeinančio „per pažįstamus“. Keliauti į užsienį reikia su itin patikimu automobiliu. Privalumas – dyzelis, kuris užklupus ne vietoje lengvai ištrauks. Privalumas – puikios padangos, kurios slidžiame kelyje leis jaustis saugiau. Nauja mašina irgi yra gerai, bet nebūtinai turi būti pati naujausia. Nebent, kaip sakėme, labai norite padaryti įspūdį. Jei keliaujate keliese, patogu, kai mašinoje galima laikyti daugiau dalykų. Taigi, joje galėtų būti erdvesnė bagažinė, tai gali būti netgi universalas.

Didžiausias pavojus keliaujant su savu

Sava mašina yra pažįstama ir mėgstama, tačiau yra ir daugiau pavojų. Jeigu ji senesnė, turi defektų, tai gali nutikti „kiaulės dėsnis“ ir tie defektai pasirodys būtent būnant užsienyje. Tai būtų tikrai baisus dalykas, nes kitoje šalyje, o dar kokiame atokiame kelyje, sulaukti pagalbos sunkiau ir… Žymiai brangiau. Jeigu Lietuvoje automobilį gali nutempti draugai, pažįstami, kas nors gali duoti gero tralo numerį, jeigu iš įvykio vietos parveš giminės – tai užsienyje būsite vienas. Tad kam apsisunkinti save ir didinti riziką? Pakaks ir to fakto, kad apskritai visada yra avarijos tikimybė. O čia dar ir esant automobilio gedimo galimybei, bus tik sunkiau. Tad nuomotis verta ir dėl saugumo, ir dėl patikimumo, ir dėl daug kitų priežasčių, dėl kurių automobiliu nuoma turėtų būti prioritetiniu dalyku, planuojant kelionę į užsienį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *