Ilgalaikio makiažo šalinimas, Tattoo šalinimas Klaipėdoje

Studijoje Ingida Permanent Klaipėdoje atliekamas Ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu, ar kitos kūno vietos Tattoo šalinimas lazeriu arba naudojant kitas šalinimo priemones. Čia atliekamas ir antakių Ilgalaikis makiažas, lūpų Ilgalaikis makiažas, akių vokų Ilgalaikis makiažas.
Nekokybiško ar atsibodusio Permanentinio makiažo šalinamas lazeriu arba naudojant saugią šalinimo ECURI arba BLUR sistemą, gali būti tarpusavyje derinami maksimaliam pigmento blukimui pasiekti.
Lazeris veikia itin trumpų, bet didelę energiją išskiriančių bangų pulsavimu į probleminę vietą taip susmulkindamas pigmento daleles, kurios lengvai pašalinamos iš organizmo. Ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu ( procedūrų skaičius) gali trukti priklausomai nuo pigmento, esančio odoje, kiekio ir gylio. Todėl , pilnas pigmento pašalinimas lazeriu gali trukti ilgesnį laiką ir gali prireikti nuo 1-10 ir daugiau procedūrų. Permanentinio makiažo šalinimas lazeriu arba Tattoo šalinimas lazeriu yra saugi procedūra, kurios metu nepažeidžiamas odos vientisumas, galimas tik patinimas, paraudimas praeinantis per porą dienų. Ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu gali būti kartojamas ne anksčiau, kaip kas šešias savaites. Naujas antakių Ilgalaikis makiažas, lūpų Ilgalaikis makiažas, akių vokų Ilgalaikis makiažas arba Tattoo atliekamas praėjus, mažiausiai dviem mėnesiams po to, kai buvo atliktas paskutinis Ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu arba Tattoo šalinimas lazeriu.
Ilgalaikio makiažo šalinimas šalinimo priemonėmis atliekamas Permanentinio makiažo aparatu, į odą įvedant druskos pagrindo ECURI priemonę, kuri skatina pigmento išstūmimą iš odos. Ilgalaikio makiažo šalinimas priemone ( neutralaus Ph) yra saugus, todėl oda sugyja greitai ir lengvai. Kitas Ilgalaikio makiažo šalinimas atliekamas vokiečių gamintojo BLUR saugia šalinimo priemone, kuri periodiškai atliekant, blukina pigmentą, o su laiku visiškai jį pašalina. Ilgalaikio makiažo šalinimas yra kartojamos kas mėnesį. Procedūrų skaičius priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo. Naujas antakių Ilgalaikis makiažas, lūpų Ilgalaikis makiažas, akių vokų Ilgalaikis makiažas arba Mikropigmentacija atliekama, praėjus mažiausiai dviem mėnesiams po to, kai buvo atliktas paskutinis Ilgalaikio makiažo šalinimas.

Viena mintis apie „Ilgalaikio makiažo šalinimas, Tattoo šalinimas Klaipėdoje“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *