Pramoga – kvepalų pasirinkimas

KvepalaiNors pasikvėpinti bent kažkiek mėgstame visi, tačiau kartais per gyvenimą taip ir neįvardiname, kokie mūsų mėgstamiausi kvepalai, kuo mums labiausiai patinka kvepėti, o kokių kvapų iš tikrųjų nekenčiame. Taigi, jeigu norite atsakyti sau į tokius klausimus, pirmiau turėtumėte pasidaryti tikrą kvepalų uostymo bei testavimo maratoną. Tada susidarysite bendrą vaizdą apie kvepalų rūšis bei kvapus, galėsite išsirinkti mėgstamus.

Nusiprauskite odą

Kadangi kvepalai geriausiai jausis ant jūsų odos, tai pirmiausiai ją švariai nuprauskite. Nereikia, kad kvepalų kvapas maišytųsi su jūsų kūno aromatais, o gal kosmetika, buvusia ant kūno anksčiau. Čia dėl to reikėtų nekartoti klaidos ir nesiprausti kūno kokias nors labai kvepiančiais skysčiais: losjonais, šampūnais ar muilais. Kvepalų testavimui pasistenkite visiškai viską nusiprausti be kvapų, taip pat ir galvą išprausti be jų, kad būtumėte asmuo, neskleidžiantis jokio kvapo. O tada jau bus galima pradėti testuoti.

Testuokite panašios grupės kvepalus

Paprastai kvepalai būna arba gana panašūs, arba labai skirtingi. Įsivaizduokite, kad testuojate trijų vaisių (obuolio, apelsino ir abrikoso) kvepalus bei testuojate aštraus kvapo (pipirų, mėtų ir šalavijo) kvepalus. Jie iškart labai skirsis. Jeigu kiekvienoje kombinacijoje pakeisite tik po vieną komponentą, tarkime, vietoje abrikoso įdėsite arbūzą, niekas per daug nepasikeis. Tad testuoti reikėtų kvepalų grupes, kurios yra panašios, jas tarpusavy lyginant. Todėl jums reikėtų uostyti kvepalus, kurių sudėtis yra obuolys, apelsinas bei abrikosas, su kvepalais, kurių sudėtis yra obuolys, apelsinas bei arbūzas. Tada, kai kvepalai turi tik nedidelius skirtumus, galėsite iš kiekvienos jų kategorijos išsirinkti labiausiai kvepiančius ir mėgstamus. Na, o kai tai padarysite, galėsite jau ir lyginti kiekvienos grupės „geriausius“ išrinktus kvapus. Turėkite limitą – jūsų kvapo jutikliai nepajėgs per vieną dieną ištestuoti visų kvepalų. Vienu metu mes galėsime paeiliui pauostyti tik kokius tris – keturis kvapus, o paskui viskas susipins. Taigi, šis tyrimas pareikalaus laiko.

Testuokite ant popierėlio

Toliau skaityti „Pramoga – kvepalų pasirinkimas”

Vieni geriausių sėklų tiekėjų

Pavasaris – pats laikas, kada galima galvoti apie naują derlių. Akivaizdu, kad pagrindą gausiam derliui sudaro geros sėklos. Vėliau seka ūkininko ar sodininko teorinės žinios, įgudusios rankos, gera žemės ūkio technika bei, žinoma, gamtos reiškiniai, nulemiantys pakankamą saulės ir drėgmės kiekį. Šiandien pakalbėsime apie vieną pagrindinių sėklų tiekėjų Lietuvoje – įmonę Dotnuvos projektai.

Pagalbininkai žemės ūkyje

Žali augalaiUAB Dotnuvos projektai savo veiklą vykdo jau dvidešimt metų. Bendrovė turi net penkis filialus įvairiuose Lietuvos miestuose – Plungėje, Pasvalyje, Joniškyje, Vilniuje ir Vilkaviškyje. Internetinėje bendrovės svetainėje išsamiai aprašytas jos tobulėjimo ir plėtros kelias. Šiandien čia dirba beveik du šimtai darbuotojų, visą šalį aprūpinančių aukštos kokybės sėklomis. Tiesa, ne tik sėklų gavyba, jų daiginimas ir auginimas yra pagrindinė bendrovės veikla. Bendrovė mažmena ir didmena parduoda naują ir naudotą žemės ūkio techniką, taip pat rūpinasi įvairių grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo sistemų parinkimu. Visai neseniai UAB Dotnuvos projektai ėmė vystyti naują veiklą – pardavinėti fermų įrangos ir technologijų įrengimus, užsiimti tokių įrengimų projektavimu, prijungimais ir statyba. Tenchnika, kuria įmonė prekiauja, pavadinta garsiausiais rinkos vardais –„ Case IH“, „Cimbria“, „Agrifac“ ir kitais. UAB Dotnuvos projektai užtikrina visos montuojamos technikos garantiją, periodinę priežiūrą, pagalbą, atliekant remonto ir montavimo darbus, parduoda atsargines dalis bei tiekia aukštos kokybės grūdų sandėliavimo įrangą. Be viso to – sėklos – vienas pagrindinių bendrovės parduodamų produktų. Pagrindinės parduodamų sėklų rūšys – žieminiai javai, žieminiai rapsai, vasariniai javai ir vasariniai rapsai, cukriniai rinkeliai, kukurūzai, pašarinės žolės, vėjų žolių sėklų mišiniai, vėjų trąšos ir kitka. Sėklų ruošimo pagrindas paruoštas pagal naujausias technologijas. Jau kurį veikia vadinamas gravitacinis stalas, kuris sėklas atrūšiuoja pagal jų svorį. Kodėl tai naudinga? Vienodo svorio ir dydžio sėklų rūšis dygsta ir auga vienodai, todėl šitaip užtikrinamas kokybiškesnis derlius ir geresnis rezultatas. Svarbu paminėti, kad bendrovė taip pat yra nepamainomas pagalbininkas stambesniems ūkiams, kadangi šiandien ūkinininkams UAB Dotnuvos projektai gali pasiūlyti puikų melžimo procesą užtikrinančias melžimo aikšteles, melžimo robotus, pieno šaldymo ir vėsinimo įrangą, mėšlo tvarkymo, gyvulių maitinimo įrangą, savo stambiems ūkio darbams čia galėsite įsigyti traktorių, inovatyvų javų kombainą, plūgą ar kitą žemės dirbimo techniką, taip pat pašarų ruošimo techniką, įvairiausius krautuvus, purkštuvus, žoliapjoves ir sėjamąsias. Visoje Lietuvoje dirbantys tokios technikos pardavimo vadybininkai suteiks jums reikiamą informaciją, patars ir padės pasirinkti geriausią sprendimą. Visus reikiamus kontaktus ir informaciją galite rasti UAB Dotnuvos produktai internetinėje svetainėje.

UAB Dotnuvos projektai- ilgalaikė Beno partnerė

Toliau skaityti „Vieni geriausių sėklų tiekėjų”