Dviračiu per Kuršių Neriją

Ar kada pagalvojote, kad jūsų poilsis Nidoje gali prasidėti diena ar dviem anksčiau? Tai galima būtų pavadinti žygiu su dviračiais arba tiesiog maloniu pasivažinėjimu. Visos trasos ilgis Kuršių Nerijoje yra apie 50 kilometrų. Bet apie viską iš pradžių.

Kur nakvosite?

Gali būti, kad nuoma Nidoje bus reikalinga ne pirmai nakčiai. Jeigu norite pasivažinėti kuo lengviau ir pernelyg nepavargti, galbūt pirmąją naktį vertėtų nakvoti Juodkrantėje, antrąją naktį pasiekti Nidą ir apsistoti ten.

Dviračių takas ir jo ypatingumas

Mergina prie jūrosKodėl taip smagu važiuoti į Nidą šiuo dviračių taku? Kad ir iš kokio miesto atvyksite, kone visuose miestuose patirsite tą pačią problemą: ten bus ne visai dviračių takas. Kartais jis bus nubrėžtas kaip kelkraštis plente, kartais tai bus šaligatvio atriekta dalis. Tačiau retai kada pamatysite tikrai ilgą nepertraukiamą ir kokybišką dviračių taką. Kaip tam tikru idealu dažnai iškeliame Olandiją, kurioje puiki dviračių infrastruktūra. Tačiau norėdami pasidžiaugti tikrai gera infrastruktūra, galite pasivažinėti dviračių taku Kuršių Nerijoje. Tai ilgas ir nuostabus takas per tokio grožio mišką, kad jausitės, tarsi važiuotumėte per atviruką.

Toliau skaityti „Dviračiu per Kuršių Neriją”