Elektroninių ir fizinių autodalių parduotuvių privalumai

Šiandien internetu galima įsigyti beveik viską, įskaitaint ir automobilių dalis. Tradicijų gerbėjai linkę rinktis prekes fizinėse parduotuvėse, o šiuolaikiniai skubantys žmonės mano, kad autodalys internetu yra kur kas praktiškesnis pasirinkimas. Tiesa ta, kad tiek fizinės, tiek ir elektroninės autodalių parduotuvės turi savų privalumų, kas ir padeda suskirstyti žmones į dvi kategorijas. Įdomu tai, kad vis dėlto didžioji dalis fizinių parduotuvių lankytojų yra vyresnio amžiaus žmonės, o elektronines parduotuves linkę rinktis jaunesni klientai. Dėl šio faktoriaus įmonėms netgi paprasčiau segmentuoti savo klientus.

Fizinė ar elektroninė parduotuvė?

Iš esmės, autodalys yra tokia universali prekė, kurią pirkti internetinėje parduotuvėje galima be didelių abejonių. Perkant drabužius ar daiktus norisi paliesti jų medžiagas, pamatyti spalvas realybėje, tačiau automobilių dalys nekelia tokio didelio poreikio prekę pamatyti gyvai.

AutodalysPradedant nuo fizinių parduotuvių, tai vienas didžiausių privalumų perkant autodalis yra galimybė pasikonsultuoti su specialistu, kuris padės išsirinkti tinkamą prekę ir paaiškins skirtingų firmų ir šalių tiekėjų skirtumus. Žinoma, galimybė prekes pamatyti gyvai, jas apčiuoti taip pat yra didelis privalumas, nors ir netolygus, jei pavyzdžiui pirktumėte rūbus. Fizinių parduotuvių siūlomas tiesioginis kontaktas su žmogumi kelia didesnį pasitikėjimą, jei reikėtų prekę grąžinti ir ji netiktų. Vyresni žmonės linkę rinktis būtent fizines automobilių dalių parduotuves dėl įsisenėjusių įpročių bei gilaus pasitikėjimo, vengiant naujųjų technologijų.

Tuo tarpu elektroninės parduotuvės pasižymi mažesnėmis kainomis, kas yra ypatingai didelis privalumas taupantiems. Mažesnės kainos nereiškia, kad tai prastesnė kokybė, tiesiog elektroninės parduotuvės neturi išlaikyti fizinių patalpų ir darbuotojų, todėl sumažėja išlaidos, kas gali leisti sumažinti kainas. Kitas, be galo didelis privalumas, jog tai ypatingai patogus pasirinkimas laiką taupantiems asmenis, kurie ieško alternatyvų. Internete per keletą minučių galite rasti skirtingas prekes alternatyvas, surasti patraukliausią nuolaidą nė neišenant iš namų, taip sutaupomos laiko bei kuro sąnaudos. Elektronines parduotuves dažniausiai renkasi jauni žmonės, kurie neturi įsisenėjusio prieraišumo prie fizinių parduotuvių. Jie ieško patogumo, greičio bei pigesnio pasirinkimo, kurį beveik visos elektroninės parduotuvės suteikia perkant didesnius kiekius prekių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *