Auditas.lt – pagalba jūsų verslui

Šiandien daug kas pasakytų, geriausias būdas užsitikrinti sau solidų pragyvenimo šaltinį – savo paties verslo steigimas. UAB steigimas nėra paprastas žingsnis. Dažniausiai tai reikalauja didelio pasiryžimo, daugybės faktorių įvertinimo bei rizikos pasvėrimo. Kuriant verslą reikalingą originali idėja, pradinis kapitalas, bent kelių metų viziją „į priekį“. Steigiant įmonę reikia sutvarkyti didelį kiekį įvairiausių dokumentų, kurie, jei neturite patirties, iš tiesų gąsdina. Šiandien gyvename laikais, kai egzistuoja verslai, padedantys jums patiems kurti savo verslą. Štai, įmonė UAB „Auditas LT“ pasiruošusi padėti jums steigiant naują įmonę, tvarkant jos dokumentaciją bei kuriant tolimesnius verslo planus.

UABUAB „Auditas LT“ teikia tokias paslaugas kaip buhalterinė apskaita, pagal steigiant, perkant, parduodant įmones. Kompanijos profesionalai taip pat teikia profesionalias teisines paslaugas, tokias kaip įstatų keitimas, įstatinio kapitalo didinimas, įmonės pavadinimo keitimas, akcijų pardavimas ir kt. Kuriant verslą pirmą kartą, be abejonės, kyla daugybė klausimų, todėl neturint partnerių svarbu ieškoti patarti galinčių profesionalų. UAB „Auditas LT“ rengia verslo planus, yra pasiruošę patarti verslo pirkimo, pardavimo, sandorių struktūrizavimo klausimais. Štai Evelina iš Kauno visą gyvenimą norėjo atidaryti savo kepyklą. Nuo pat mažens potraukį konditerijai jautusi mergina įsigijos nedideles patalpas senamiestyje ir ėmė tvarkytis steigimo dokumentus. Tiesa, didelio supratimo apie ekonominius procesus bei verslo subtilybes neturinti mergina iš karto suprato, kad steigimo procesas nebus lengvas, o ką jau kalbėti apie verslo vystymą. Kadangi savo svajonę įgyvendinti stengėsi viena ir neturėjo jokių patarti galinčių partnerių, Evelina nusprendė kreiptis į bendrovė UAB „Auditas LT“ ir pasinaudoti jų siūloma paslauga UAB steigimas. Šiuo savo sprendimu mergina džiaugiasi iki šiol – profesionaliai sutvarkyta verslo dokumentacija, sutaupytos pradinės lėšos, puikūs patarimai ir ypač geri darbų terminai – tai, ką pasiūlė ir įgyvendino UAB „Auditas LT“. Šiandien Evelina jau įsibėgėjusi savo veikloje, tačiau savobendradarbiavimo su UAB „Auditas LT“ nenutraukė. Jaunoji verslininkė čia kreipiasi, kada reikia tvarkyti buhalterinę apskaitą ar tiesiog pasikonsultuoti.

Norintys pradėti savo verslą turėtų žinoti, kad kartais žymiai naudingiau pirkti įmonę. Pavyzdžiui, net ir nusipirkus bankrutuojančią įmonę, pirkėjas gauna didžiulę pridėtinę vertę – tokios įmonės svarbiausia dokumentacija jau būna sutvarkyta. Šiais klausimais UAB „Auditas LT“ profesionalai taip pat pasiryžę pagelbėti.

Internetinėje svetainėje UAB „Auditas LT“ rasite informaciją apie bendrovės teikiamas paslaugas, taip pat čia aptiksite visus kontaktus, reikalingus suderinti konsultacijai. Puslapyje taip pat rašomas informatyvus blog‘as, naudingas visiems pradedantiems verslininkams. Leiskite jūsų verslo subtilybėmis pasirūpinti profesionalams.

Viena mintis apie „Auditas.lt – pagalba jūsų verslui“

  1. Iš tiesų mūsų tautiečiai labai dažnai renkasi būti verslininkais manydami, kad tai geriausias būdas užsitikrinti sau bei savo šeimai pelningą pragyvenimo šaltinį. Tik dėja dažnas net nepagalvoja apie įmonės procesų optimizavimą, kaip tarkim įmonės veiklos analizės atlikimą ar darbuotojų motyvacijos skatinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *