Darbas automobilių supirkime: mitai ir tiesa

Kartais automobilių supirkimas tiesiog apipina legendomis: koks tai iš tiesų darbas, ką veikia supirkėjai, kas taiso tas mašinas? Kalbamės su auto supirkime dirbančiu žmogumi, kuris sako, kad tai įdomus ir prasmingas darbas.

Geras atlyginimas – privalumas

SupirkimasAnot vyro, visų pirma, automobiliu supirkimas nėra darbas, kurį dirbi už minimumą ir gailiesi išvis, kad egzistuoji. Su šiuo darbu, galima leisti sau pragyventi visai oriai. Galima leisti sau uždirbti ir dirbti. „Jeigu tai tavo versliukas, o gal draugui pagalbą teiki, tuomet toks variantas tikrai geras. Dirbi, galima sakyti, ant savęs. Pats planuoji, organizuoji. Ieškai, kur supirkti mašinas. Žiūri, kur ta investicija dar išvis matytųsi. Tuomet perki, derini, bandai nuderėt. Ieškai, kaip sutaisyti, pats taisai. Veži, parduodi. Iš to uždirbti tikrai galima, kaip ir senesniais laikais, kai pusė Lietuvos ant Nepriklausomybės slenksčio pasistatė sau namus vien iš mašinų varymo iš Vokietijos, Olandijos. Dabar yra kitaip, nes mes jas parduodame trečiosioms šalims, bet principas vis tiek tas pats. Ir kas nori, tikrai gali iš to uždirbti“, – sako jis.

Įvairovė ir azartas – niekada nežinai, kas bus

Kaip sako auto supirkime dirbantis žmogus, kartais sklando mitas, esą, tai toks labai nuobodus darbas. Tačiau, anot vyro, tai tikrai nepanašu. „Man atrodo, kad tai labai įdomus darbas. Tu kaskart nežinai, su kokia mašina susidursi. Ir apskritai, jautiesi reikalingas, o ne beprasmiškai kažką dirbantis biure. Tu darai darbą, kuris visuomenei reikalingas, ir tas kuo puikiausiai jaučiasi. Žmonės skambina iš įvykio vietos, ar kai savo kiemą tvarkosi. O ką jiems patiems daryti su tomis senomis mašinomis, kurių negali be tralo nuvaryti? Taigi, tokių kaip mes žmonėms tikrai reikia. Be to, kartais ir azartas pagauna, kai labai daug atsiranda tų užsakymų. Arba, tokia karštligė – nori kuo geriau sutvarkyti mašiną, iš kurios jau nieko beveik nebuvo likę“, – sako meistras.

Tenka dirbti ir psichologais

Dar vienas dalykas, kuris labai kabina dirbančius su senomis auto mašinomis – tai darbas su pačiais žmonėmis. „Išmoksti daug atlaikyt. Kai žmonės kviečia iš avarijos, tai turi būti tiems žmonėms ir psichologas. Jiems maloniau, kai tu pokštauji, kai sakai, kad čia jau 10 toks atvejis šią savaitę, kad jums pasisekė, kad patys esate sveiki, nes ne visiems taip pasisekė ir pan“, – pasakoja žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *