Dantų protezavimas ir mitai apie jį

DenticijaNe kartą prieš ruošdamiesi pas odontologus, tokius kaip Centro Denticija ar kitus, pagalvojame, ką žinome apie procedūras, kurios laukia. Kartais žinome tiesą, o kartais kažkokią klaidinančią informaciją, mitus. Jeigu norime būti sveiki ir laimingi, turime rasti būdą, kaip užtikrinti savo dantų sveikatą be nereikalingų nervų ir negalvojant kažkokių nebūtų gąsdinimų. Tad išsklaidome kai kuriuos mitus apie dantų protezavimą, kad galėtumėte jai tinkamai pasiruošti.

Skauda ar neskauda

Vienas iš klausimų, kuris dažnai verčia svarstyti, ar dantų protezavimas jums tiks, tai skausmas. Tai visgi skauda ar neskauda, kai atliekamas protezavimas? Reikėtų pasakyti, kad pats protezavimas vyksta daugiau burnos paviršiuje, ten, kur kažkokių nervų nėra. Todėl iš tiesų protezavimas yra visiškai neskausmingas dalykas. O štai implantavimas vyksta įsriegiant implantą (iš titano lydinio) į gilesnius sluoksnius. Tačiau ir ši procedūra yra neskausminga – viskuo juk pasirūpina moderniausi odontologijos sprendimai.

Brangu ar įperkama

Taip pat dantų protezavimas gali būti brangesnis arba pigesnis. Tačiau nereikėtų galvoti, kad jis nekainuos visai nieko. Jeigu priklausote tam tikrai ligonių kategorijai, jums gali pagrindines išlaidas kompensuoti ligonių kasos. Bet gal bus taip, kad norėsite pasirinkti protezus iš brangesnių, kokybiškesnių medžiagų, todėl ir sutiksite primokėti. Taip pat nereikia baimintis, kad apskritai tai yra procedūros, kurių galbūt neįpirksite. Taip tikrai nebus, kadangi protezavimas, kaip ir implantavimas, gali būti atliekama išsimokėtinai. Sveikais dantimis ir gera šypsena džiaukitės jau dabar, o už paslaugas ir gydymą išsimokėkite bėgant laikui.

Patvaru ar nepatikima

Taip pat kartais žmonės nežino, ar protezavimas yra patikimas dalykas. Ar patvarus. Apskritai, šiais laikais dauguma odontologijos procedūrų jau yra patikimos ir geros. O jeigu norite išskirtinės kokybės, perkate brangesnes medžiagas. Tad tai yra mitas, kad protezai sulūžta ar kažkas blogo jiems atsitinka.

Verta ar neverta? Nuspręskite jūs, pasitarę su odontologais. Geriausia apsispręsti tada, kai žinote ir visas kitas galimas alternatyvas. Tada žinote, iš ko apskritai renkatės ir būna kur kas lengviau susidėlioti pliusus ir minusus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *