Automobilių nuoma šaltuoju metų laiku

Nors automobilių nuoma vasarą yra ypatingai populiari, tačiau ir šaltuoju metu laiku paklausa išsinuomoti automobilį nėra maža. Vėsus oras lauke, daugiau išlaidų, reikalaujančių taupyti bei galybė kitų priežasčių žiemą įtakoja naudotis automobiliu nuoma Kaune, Vilniuje ar bet kokiame Lietuvos mieste. Nors automobiliai žiemą rečiau nuomojami tokioms šventės kaip vestuvės, tačiau žymiai išauga kitų transporto priemonių paklausa.

Autobusai

Nuoma KauneNors vasaros metu autobusų nuoma dažniausiai reikalinga tik tokioms šventėms kaip vestuvės, tačiau žiemą autobusų paklausa tampa nepalyginamai aktyvesnė. Pagrindiniai klientai – tai mokyklos, kurios nuomojasi autobusus ekskursijoms ar kitoms išvykoms. Nors kai kurios Lietuvos mokyklos turi savo mokyklos autobusus, tačiau vis dėlto didžiajai daliai tenka naudotis nuomos paslaugomis, dėl šios priežasties, jei esate mokytojas, planuojantis ekskursiją su klase, rekomenduojame autobusą rezervuoti iš anksto.

Trumpalaikė nuoma

Visai neseniai Lietuvoje atsiradusi trumpalaikė automobiliu nuoma Kaune ir Vilniuje iš karto tapo labai populiari bet kuriuo metų laiku – ja dažnai naudojasi studentai, neturintys nuosavo automobilio, ar kiti asmenys, kuriems taksi paslaugos nėra priimtinos. Nors atrodo, jog vasarą trumpalaikė nuoma yra populiariausia, tačiau ir žiemą didmiesčių gatvėse kasdien galima pamatyti daugybę trumpalaikės nuomos automobilių. Itin nepatogios ir šaltos kelionės viešuoju transportu šiandien iškeičiamos į nuomojamus automobilius.

Ilgalaikė nuoma

Nepaslaptis, jog labai svarbus ir didelis ilgalaikės automobilių nuomos klientų ratas yra užsieniečiai arba emigravę lietuviai. Šaltasis metų laikas pasižymi ne tik įtemptu darbymečiu, verčiančiu žmones keliauti darbo reikalais, tačiau ir didžiausiomis metų šventėmis – Šv. Kalėdomis, kurios atgal į Lietuvą pas šeimas sukviečia galybę išvykusių lietuvių. Todėl šventiniu laikotarpiu galima pastebėti, jog automobilių nuoma yra paklausesnė nei įprastai.

Užsienyje

Jei nutarėte keliauti į užsienį ir nuomotis automobilį, rekomenduojame atidžiai perskaityti sutartį. Nenustebkite, jog kiekvienoje šalyje gali būti skirtingos sutarties sąlygos ir bazinės kainos „sudėtis“, todėl skirkite laiko panagrinėti sutartį, kad nereikėtų mokėti piniginių nuobaudų. Taip pat, jei planuojate keliauti užsienyje šiltuoju metu, būtinai automobilį rezervuokite kaip galima anksčiau – taip sutaupysite pinigų, nes aktyviu turistiniu laikotarpių kai kuriose šalyse automobilių nuomos kainos šiek tiek išauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *