Agurkų auginimas: praktiniai patarimai

SodininkystėJeigu mėgstate agurkus – tokiu atveju siūlome juos valgyti kuo dažniau, kadangi jie labai naudingi ne tik Jūsų širdžiai, tačiau ir visam kūnui. Tiesa, geri agurkai yra tik tie, kurie yra ekologiški. Vietoj didelių investicijų, kurias tenka skirti į eko produkciją – siūloma jums agurkų auginimų užsiimti patiems. Jeigu turite žemės plotelį – tokiu atveju praktiškai turite viską, ko reikia. Žinoma, būtinas šiltnamis ir keli patarimai, kurie padės agurkų augintojui jau patį pirmą kartą sėkmingai užsiauginti puikų derlių.

  • Agurkams patinka saulė, tad kol auginate daigelius – labai svarbu rasti tokią vietą, kurioje bus kuo daugiau saulės, tad tuo pačiu pavyks agurkus sėkmingai pradėti auginti dar namuose. Vėliau, kai jie keliauja į šiltnamį – dažniausiai su saulės trūkumų problemų jau nebėra.

  • Egzistuoja labai daug sėklų. Kartais sunku pasirinkti, kurios Jums labiausiai tinka. Bet kuriuo atveju paprasčiausias būdas yra nusipirkti agurką ir paprasčiausiai išėmus sėklas jas pasodinti. Tokiu atveju tikrai gausite tokius agurkus, kokių norite.

  • Mulčiavimas yra būtinas, jeigu norite, kad agurkai augtų puikiai.

  • Persodinimo metu reikia pasistengti daigui suteikti kuo mačiau streso. Rekomenduojame nugnybti galiuką nuo šaknelių. Tokiu atveju sėkmingai sumažinamas patiriamas stresas ir persodintas augalas naujoje vietoje jaučiasi kur kas geriau ir dažniausiai kur kas sėkmingiau prigyja.

  • Labai svarbus ir saikingas laistymas. Kai kuriems atrodo, kad auginimo pradžioje reikia augalams suteikti galimybę kuo daugiau gerti. Tai nėra visiška tiesa, kadangi per didelis kiekis vandens gali būti ir yra toks pat žalingas, kaip kad ir per mažas kiekis. Taigi, saikas bet kuriuo atveju laimi ir gali užtikrinti kokybę.

Agurkai labai naudingi Jūsų kūnui, tad siūlome pasinaudoti mūsų patarimais, kurie padės visą vasarą ir rudenį valgyti pačius skaniausius vaisus. Agurkų auginimas šiltnamyje neturėtų būti darbas. Tai turi būti malonumas, kuris leis mėgautis skaniausiais vaisiais ištisus metus įvairiausiais pavidalais.

Pasinaudokite kitų žmonių praktikoms ir patį pirmą derlių užauginkite greitai, paprastai ir sėkmingai. O jei jus domintų auginimas kitos produkcijos, o ne agurkų, tai visada galite susirasti sodininkystės ekspertų, kurie dalinasi savo patirtimi ruošiant dirvą sodo ar daržo gėrybems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *